Įmonės vietovėje Liublinas

Pramonės šakos

Verslo pasiskirstymas pagal pramonę
 Pirkiniai: 21,1 %
 Profesionalų Paslaugos: 14,1 %
 pramonė: 9 %
 Medicinos: 8,6 %
 Namų tvarkymas: 7 %
 Restoranai: 5,9 %
 Švietimas: 5,4 %
 Kita: 28,8 %
Pramonės aprašymasĮstaigų skaičiusVidutinis verslo amžiusVidutinis „Google“ įvertinimasVerslų 1 000 gyventojų
Automobilių detalės29529,1 metų4.21,0
Automobilių remontas64229,7 metų4.22,1
Grožio salonai4424.41,5
Kirpyklos2714.40,9
Kitos mokslo įstaigos2334.20,8
Vidurinis ugdymas2373.80,8
Bankai2423.20,8
Kiti Finansai2143.20,7
Paskolas teikiančios kompanijos64627 metai3.72,2
Bakalėjos parduotuvės ir prekybos centrai54230,3 metų4.01,8
Bendri rangovai35133 metai4.11,2
Kiti statybos darbai68142,6 metų4.22,3
Nekilnojamas turtas47929,8 metų4.41,6
Autobusai ir traukiniai2573.40,9
Kelionės ir keleivių vežimas26828,1 metų3.80,9
Kita apgyvendinimo veikla22534,1 metų4.20,8
Didmeninė prekyba31934,1 metų4.21,1
Pastatų statyba33141,8 metų3.91,1
Statyba39737,1 metų4.31,3
Statybinių medžiagų didmeninė prekyba39337,6 metų4.31,3
Įrengimų didmeninė prekyba55338,9 metų4.31,8
Stomatologai37133,6 metų4.41,2
Sveikata ir medicina1.79734,2 metų4.16,0
Advokatų ir teisininkų paslaugos5254.61,8
Finansininkai36627,2 metų4.31,2
Reklama ir rinkodara26524,8 metų4.60,9
Techninio montavimo paslaugos23336,7 metų4.40,8
Verslo valdymas26627,6 metų4.00,9
Barai, kavinės ir užeigos2754.20,9
Baldų parduotuvės26135,2 metų4.20,9
Buitinė technika ir prekės46831,4 metų4.21,6
Drabužių parduotuvės47732,2 metų4.31,6
Elektronikos parduotuvės68233 metai4.22,3
Kiti pirkiniai29741,4 metų4.31,0
Vaistinės ir narkotikų parduotuvės35239,8 metų4.51,2
Ūkio prekių parduotuvės48628,4 metų4.21,6
Liublinas, Liublino vaivadija savivaldybė147 kv. km
Gyventojų skaičius299.799
Vyrų populiacija141.795 (47,3 %)
Moterų populiacija158.004 (52,7 %)
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 1975 iki 2015 -7,7 %
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015 -8,7 %
Vidutinis amžius35,5
Vyrų vidutinis amžius34,3
Moterų vidutinis amžius36,5
Telefono Kodai81
MikrorajonaiGłusk, Majdanek, Osiedle Bronowice III - Maki, Sławin, Węglin-południe, Śródmieście
Vietos laikaspenktadienis 14:14
Laiko juostaVidurio Europos vasaros laikas
oras26.5°C giedras dangus
Plat. ir ilg.51.25° / 22.56667°
Pašto Kodai20-00120-00220-00320-00420-005Daugiau

Liublinas, Liublino vaivadija – žemėlapis

Liublinas, Liublino vaivadija gyventojų skaičius

Nuo 1975 iki 2015
Duomenys1975199020002015
Gyventojų skaičius324.920342.236328.523299.799
Gyventojų tankis2.210 / km²2.328 / km²2.234 / km²2.039 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Liublinas gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015

8,7 % sumažėjimas nuo 2000 iki 2015
VietaKaita nuo 1975Kaita nuo 1990Kaita nuo 2000
Liublinas, Liublino vaivadija-7,7 %-12,4 %-8,7 %
Liublino vaivadija+5,7 %-3,6 %-2,8 %
Lenkija+13 %+1,1 %+0,3 %
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Liublinas, Liublino vaivadija amžiaus vidurkis

Amžiaus vidurkis: 35,5 metų
VietaVidutinis amžiusVidutinis amžius (moteris)Vidutinis amžius (vyras)
Liublinas, Liublino vaivadija35,5 metų36,5 metų34,3 metų
Liublino vaivadija34,4 metų35,2 metų33,7 metų
Lenkija35 metai35,6 metų34,3 metų
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Liublinas, Liublino vaivadija gyventojų medis

Gyventojai pagal amžių ir lytį
AmžiusVyrųMoterųIš viso
Iki 5 metų8.4418.21216.653
5-97.0966.88113.977
10-147.1097.02214.131
15-198.8078.96217.769
20-2413.04514.75827.804
25-2914.58815.24029.829
30-3413.66914.06627.735
35-3912.23212.71424.947
40-449.86210.38920.252
45-499.42110.46319.884
50-5410.90613.04923.955
55-5911.47714.81126.288
60-649.33012.75922.089
65-695.8148.67914.493
70-74000
75-79000
80-84000
85 plius000
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Liublinas, Liublino vaivadija gyventojų tankis

Gyventojų tankis: 2.039 / km²
VietaGyventojų skaičiusplotasGyventojų tankis
Liublinas, Liublino vaivadija299.799147 kv. km2.039 / km²
Liublino vaivadija2,2 milijonai25 112,6 kv. km85,7 / km²
Lenkija38,5 milijonai312 592,3 kv. km123,3 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Liublinas, Liublino vaivadija istorinis gyventojų skaičius

Spėjamas gyventojų skaičius nuo 1740 iki 2015
Sources:
1. JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid
2. CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
3. [Nuoroda] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.

Mikrorajonai

Verslo pasiskirstymas pagal rajoną – Liublinas
 Sławin: 24,4 %
 Węglin-południe: 17,6 %
 Osiedle Bronowice III - Maki: 17,3 %
 Majdanek: 8,3 %
 Głusk: 5,4 %
 Śródmieście: 5,1 %
 Kita: 21,9 %

Vietovės Kodai

Procentinė dalis miesto (savivaldybės) kodų, kuriuos naudoja Liublinas verslai
 Telefono Kodas 81: 56,8 %
 Telefono Kodas 50: 12,2 %
 Telefono Kodas 60: 9,9 %
 Kita: 21,1 %

Verslų pasiskirstymas pagal kainą – Liublinas, Liublino vaivadija

 Nebrangus: 49,9 %
 vidutinis: 41 %
 brangus: 8,1 %
 Labai brangu: 1 %

Žmogaus raidos indeksas (HDI)

Statistinis sudėtinis gyvenimo trukmės, išsilavinimo ir pajamų vienam gyventojui indeksas.
Sources: [Link] Kummu, M., Taka, M. & Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Liublinas, Liublino vaivadija išmetamo CO2 kiekis

Anglies dioksido (CO2) išmetimas vienam gyventojui tonomis per metus
VietaCO2 išmetimasIšmetamo CO2 kiekis vienam gyventojuiCO2 išmetimo intensyvumas
Liublinas, Liublino vaivadija1 839 423 mt6,14 mt12 513 mt/km²
Liublino vaivadija11 337 275 mt5,27 mt451,5 mt/km²
Lenkija230 825 573 mt5,99 mt738,4 mt/km²
Sources: [Nuoroda] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a

Liublinas, Liublino vaivadija išmetamo CO2 kiekis

2013 išmetamo CO2 kiekis (tonų per metus)1 839 423 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (tonos per metus) vienam gyventojui6,14 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (t/km² per metus)12 513 mt/km²

Gamtinių pavojų rizika

Santykinė rizika iš 10
PotvynisVidutinė (4)
* Rizika, ypač susijusi su potvyniais ar nuošliaužomis, gali būti ne visame rajone.
Sources:
1. Dilley, M., R.S. Chen, U. Deichmann, A.L. Lerner-Lam, M. Arnold, J. Agwe, P. Buys, O. Kjekstad, B. Lyon, and G. Yetman. 2005. Natural Disaster Hotspots: A Global Risk Analysis. Washington, D.C.: World Bank. https://doi.org/10.1596/0-8213-5930-4.
2. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University. 2005. Global Flood Hazard Frequency and Distribution. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4668B3D.

Liublinas, Liublino vaivadija

Liublinas (lenk. Lublin, ukr. Люблін, Liublin) – miestas-apskritis pietryčių Lenkijoje, Liublino vaivadijos administracinis centras. Geležinkelio mazgas ir pramonės centras. Išvystyta automobilių, žemės ūkio reikmenų, chemikalų gamyba, maisto perdirbimas. Liub..  ︎  Liublinas Vikipedijos puslapis

Apie mūsų duomenis

Šio puslapio duomenys įvertinti naudojant keletą viešai prieinamų įrankių ir šaltinių. Ji teikiama be garantijos ir joje gali būti netikslumų. Naudokite savo rizika. Čia rasite daugiau informacijos.