Privatumo Politika

· Mes išvertęs šį dokumentą iš anglų Jūsų patogumui. Jei dėl kokios nors priežasties jie prieštarautų versija anglų kalba bus viršesni.

· Cybo padeda žmonėms susirasti verslą. Cybo vartotojai gali peržiūrėti verslą.

 
 

· Naudojant Cybo jūs leisti surinkti ir naudoti asmeninę informaciją, kaip išdėstyta šioje Privatumo politikoje.

 
 

· Cybo renka vartotojo pateiktą paskyros informaciją siųsti pranešimus, susijusius su Cybo.

 
 

· Kai kurie iš surinktos informacijos nėra aiškiai pateiktų naudotojas, mes įrašyti savo naršyklės tipas, IP adresas, URL paprašė, nurodydama adresą ir laiką. Ši informacija padeda mums diagnozuoti serverio problemas ir pagerinti mūsų paslaugas.

 
 

· Mes pasiliekame teisę perduoti savo asmeninę informaciją į nuosavybės Cybo, pavyzdžiui, įsigijimo ar susijungimo su kita bendrove perdavimo atveju.

 
 

· Kaip ir dauguma interneto svetainių, Cybo reikalauja slapukus tinkamai veiktų. Mes naudojame standartinius priemonių, siekiant apsaugoti jūsų informaciją.

 
 

· Trečiųjų šalių paslaugų teikėjai, pvz. „Google“, rodydami reklamą, kurios temos atitinka jūsų ankstesnių paieškų šioje svetainėje temas, naudoja slapukus. Slapukai leidžia tokiems paslaugų teikėjams siūlyti jūsų poreikius atitinkančią reklamą.

 
 

· Galite atsisakyti „Google“ slapuko, skirto jus dominančių dalykų reklamai, apsilankydami skiltyje „Reklamų parametrai“.

 
 

· Taip pat galite atsisakyti trečiųjų šalių prekybininkų naudojamų slapukų, skirtų jus dominančių dalykų reklamai, apsilankydami adresu youradchoices.com.

 
 

· Duomenis apie šios svetainės naudojimą renkame naudodami „Google Analytics“ įrankį. „Google Analytics“ renka tokius duomenis: svetainės lankymo dažnį, lankomus puslapius ir svetaines, iš kurios lankytojai ateina pas mus. Tokius „Google Analytics“ surinktus duomenis naudojame savo paslaugų tobulinimui.

 
 

· Mes naudojame „Google Analytics“ reklamos funkcijas, įskaitant demografiją ir interesų ataskaitą.

 
 

· Kaip „Google“ naudoja duomenis, kai naudojatės partnerių tinklalapiais arba programėlėmis.

 
 

· „Google“ suteikia būdą atsisakyti: neleiskite, kad duomenis naudotų „Google Analytics“.

 
 

· Naudojamės įvairiomis „Google“ paslaugomis arba API (pvz., „Google Maps“ API). Štai nuoroda į „Google“ privatumo politiką.

 
 

· Svetainės yra skirta tik bendram auditorijai ir yra nukreiptas ne tik vaikams iki 13 metų amžiaus. Jei skelbiate turinį viešai matomos Svetainėje, mes galime platinti tokią Public turinį platesnei auditorijai, pasidalinant juo su trečiosiomis šalimis.

 
 

· Mes esame JAV svetainė suprojektuota ir skirta JAV auditorijai.

 
 

· Jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis.

 
 

Titulinis puslapis - Cybo geltonieji puslapiai ir įmonių paieška
Cybo Company
Oregon, United States

Ačiū, kad domitės Cybo.

  
 

Sekite mus, kad sužinotumėte apie naujausius pasikeitimus mūsų svetainėje.