Irkutskas
Artimiausi miestai
Rusija
Viso pasaulio geltonieji puslapiai
Į viršų

Įmonės vietovėje Irkutskas

Pramonės šakos

Verslo pasiskirstymas pagal pramonę
 Pirkiniai: 25,2 %
 pramonė: 12,3 %
 Profesionalų Paslaugos: 7,6 %
 Namų tvarkymas: 6,9 %
 Restoranai: 6,4 %
 Automobilių: 5,2 %
 Kita: 36,3 %
Pramonės aprašymasĮstaigų skaičiusVidutinis „Google“ įvertinimasVerslų 1 000 gyventojų
Automobilių detalės2814.22,0
Automobilių remontas6924.15,0
Grožio salonai3264.42,3
Kirpyklos3474.32,5
Viešoji administracija4443.13,2
Aukštosios mokyklos (kolegijos and universitetai)3354.42,4
Vaizduojamasis menas2554.31,8
Bankai2673.81,9
Bankomatų2533.71,8
Paskolas teikiančios kompanijos5283.43,8
Bakalėjos parduotuvės ir prekybos centrai5434.13,9
Bendri rangovai4784.13,4
Kiti statybos darbai2464.01,8
Nekilnojamas turtas7834.05,6
Autobusai ir traukiniai3503.92,5
Kelionių agentūros3754.42,7
Kelionės ir keleivių vežimas4154.13,0
Kita apgyvendinimo veikla2654.21,9
Pastatų statyba5924.14,2
Statybinių medžiagų didmeninė prekyba3514.02,5
Įrengimų didmeninė prekyba3214.12,3
Ligoninės3073.62,2
Sveikata ir medicina3423.62,4
Advokatų ir teisininkų paslaugos4583.83,3
Reklama ir rinkodara2094.41,5
Barai, kavinės ir užeigos2044.41,5
Kavinės4504.23,2
Avalynės parduotuvės2944.32,1
Baldų parduotuvės2794.12,0
Buitinė technika ir prekės5344.23,8
Drabužių parduotuvės5804.04,2
Elektronikos parduotuvės3854.32,8
Kanceliarinės prekės ir raštinės reikmenys parduotuvės5753.94,1
Kiti pirkiniai2344.31,7
Prekyba paštu ir internetinės parduotuvės2183.91,6
Vaistinės ir narkotikų parduotuvės5103.83,7
Ūkio prekių parduotuvės4844.43,5
Irkutskas, Irkutsko sritis savivaldybė324 kv. km
Gyventojų skaičius139.675
Vyrų populiacija64.662 (46,3 %)
Moterų populiacija75.013 (53,7 %)
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 1975 iki 2015 -17,2 %
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015 -11,9 %
Vidutinis amžius35,5
Vyrų vidutinis amžius32,5
Moterų vidutinis amžius38
MikrorajonaiBerezovyy, Khayryuzovka, Novo-Irkutskiy, Pervomayskiy, Universitetskiy, Yuzhnyy P, микрорайон Радужный
Vietos laikasketvirtadienis 23:59
Laiko juostaIrkutsko žiemos laikas
oras8.4°C apsiniaukęs dangus
Plat. ir ilg.52.29778° / 104.29639°
Pašto Kodai664000664001664002664003664005Daugiau

Irkutskas, Irkutsko sritis – žemėlapis

Irkutskas, Irkutsko sritis gyventojų skaičius

Nuo 1975 iki 2015
Duomenys1975199020002015
Gyventojų skaičius168.755172.197158.597139.675
Gyventojų tankis520,8 / km²531,5 / km²489,5 / km²431,1 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Irkutskas gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015

11,9 % sumažėjimas nuo 2000 iki 2015
VietaKaita nuo 1975Kaita nuo 1990Kaita nuo 2000
Irkutskas, Irkutsko sritis-17,2 %-18,9 %-11,9 %
Irkutsk-19,4 %-18,6 %-12,8 %
Irkutsk (administrative region)-12,3 %-15,1 %-10,1 %
Rusija+7,1 %-2,9 %-2 %
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Irkutskas, Irkutsko sritis amžiaus vidurkis

Amžiaus vidurkis: 35,5 metų
VietaVidutinis amžiusVidutinis amžius (moteris)Vidutinis amžius (vyras)
Irkutskas, Irkutsko sritis35,5 metų38 metai32,5 metų
Irkutsk35,5 metų38 metai32,5 metų
Irkutsk (administrative region)35,5 metų38 metai32,5 metų
Rusija38,4 metų41,2 metų35,1 metų
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Irkutskas, Irkutsko sritis gyventojų medis

Gyventojai pagal amžių ir lytį
AmžiusVyrųMoterųIš viso
Iki 5 metų4.8164.5749.390
5-94.1063.9088.014
10-143.7983.5857.383
15-194.5324.4338.966
20-246.3276.21912.546
25-296.0616.05312.115
30-345.3795.59810.978
35-394.8145.21610.030
40-444.0424.4188.460
45-494.5295.1449.674
50-544.7575.88310.641
55-594.1405.5399.679
60-642.8884.2297.118
65-691.2282.2143.443
70-741.7853.6855.470
75-798052.0112.816
80-844931.5602.054
85 plius164744909
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Irkutskas, Irkutsko sritis gyventojų tankis

Gyventojų tankis: 431,1 / km²
VietaGyventojų skaičiusplotasGyventojų tankis
Irkutskas, Irkutsko sritis139.675324 kv. km431,1 / km²
Irkutsk218.17947 kv. km4.645 / km²
Irkutsk (administrative region)2,4 milijonai775 148 kv. km3,05 / km²
Rusija145,3 milijonai16 974 452,8 kv. km8,56 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Irkutskas, Irkutsko sritis istorinis gyventojų skaičius

Spėjamas gyventojų skaičius nuo 1820 iki 2015
Sources:
1. JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid
2. CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
3. [Nuoroda] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.

Vietovės Kodai

Procentinė dalis miesto (savivaldybės) kodų, kuriuos naudoja Irkutskas verslai
 Telefono Kodas 395: 82,7 %
 Telefono Kodas 9: 13,2 %
 Kita: 4,2 %

Verslų pasiskirstymas pagal kainą – Irkutskas, Irkutsko sritis

 Nebrangus: 57,2 %
 vidutinis: 33 %
 brangus: 9,3 %
 Labai brangu: 0,5 %

Žmogaus raidos indeksas (HDI)

Statistinis sudėtinis gyvenimo trukmės, išsilavinimo ir pajamų vienam gyventojui indeksas.
Sources: [Link] Kummu, M., Taka, M. & Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Irkutskas, Irkutsko sritis išmetamo CO2 kiekis

Anglies dioksido (CO2) išmetimas vienam gyventojui tonomis per metus
VietaCO2 išmetimasIšmetamo CO2 kiekis vienam gyventojuiCO2 išmetimo intensyvumas
Irkutskas, Irkutsko sritis1 600 077 mt11,5 mt4 938 mt/km²
Irkutsk2 480 191 mt11,4 mt52 808 mt/km²
Irkutsk (administrative region)19 300 151 mt8,15 mt24,9 mt/km²
Rusija1 356 388 646 mt9,34 mt79,9 mt/km²
Sources: [Nuoroda] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a

Irkutskas, Irkutsko sritis išmetamo CO2 kiekis

2013 išmetamo CO2 kiekis (tonų per metus)1 600 077 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (tonos per metus) vienam gyventojui11,5 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (t/km² per metus)4 938 mt/km²

Gamtinių pavojų rizika

Santykinė rizika iš 10
SausraVidutinė (4)
PotvynisVidutinė (4)
Žemės drebėjimasVidutinė (4)
* Rizika, ypač susijusi su potvyniais ar nuošliaužomis, gali būti ne visame rajone.
Sources:
1. Dilley, M., R.S. Chen, U. Deichmann, A.L. Lerner-Lam, M. Arnold, J. Agwe, P. Buys, O. Kjekstad, B. Lyon, and G. Yetman. 2005. Natural Disaster Hotspots: A Global Risk Analysis. Washington, D.C.: World Bank. https://doi.org/10.1596/0-8213-5930-4.
2. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University. 2005. Global Earthquake Hazard Distribution - Peak Ground Acceleration. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4BZ63ZS.
3. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University, and International Research Institute for Climate and Society - IRI - Columbia University. 2005. Global Drought Hazard Frequency and Distribution. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4VX0DFT.
4. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University. 2005. Global Flood Hazard Frequency and Distribution. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4668B3D.

Naujausi netoliese įvykę žemės drebėjimai

3.0 ir didesnis mastelis
DataLaikasDidumasAtstumasGylisVietaNuoroda
2008-08-3006:534,172,8 km13 000 mLake Baykal region, Russiausgs.gov
2008-08-2619:074,381,2 km10 000 mLake Baykal region, Russiausgs.gov
2008-08-2618:414,982,2 km10 000 mLake Baykal region, Russiausgs.gov
2008-08-2618:356,377,4 km16 000 mLake Baykal region, Russiausgs.gov
2005-03-2110:043,862,9 km14 100 mLake Baykal region, Russiausgs.gov
2000-05-3109:28580,6 km10 000 mLake Baykal region, Russiausgs.gov
2000-02-2801:083,773,7 km10 000 mLake Baykal region, Russiausgs.gov
2000-01-0802:343,771,7 km10 000 mLake Baykal region, Russiausgs.gov
1999-03-0602:363,521,2 km10 000 mLake Baykal region, Russiausgs.gov
1999-03-0516:544,485,6 km10 000 mLake Baykal region, Russiausgs.gov

Rask praeityje įvykusius žemės drebėjimus netoli Irkutskas, Irkutsko sritis

Anksčiausia data  Paskutinė data 
 3.0 ir didesnis mastelis   4.0 ir didesnio masto   5.0 ir didesnio masto 

Irkutskas, Irkutsko sritis

Irkùtskas (rus. Иркутск) – miestas Rusijos rytuose, dešiniajame Angaros krante (prie Irkuto žiočių), 5042 km į rytus nuo Maskvos; srities sostinė. 586,7 tūkst. gyventojų (2007). Vienas svarbiausių Sibiro miestų, yra prie Transsibiro magistralės, upių uostas, o..  ︎  Irkutskas Vikipedijos puslapis

Pašto Kodai

Verslų procentinė dalis pagal Pašto Kodai – Irkutskas
 Pašto Kodas 664007: 11,9 %
 Pašto Kodas 664003: 9,1 %
 Pašto Kodas 664025: 7,1 %
 Pašto Kodas 664009: 5,8 %
 Pašto Kodas 664047: 5,6 %
 Pašto Kodas 664011: 5,5 %
 Kita: 55 %

Apie mūsų duomenis

Šio puslapio duomenys įvertinti naudojant keletą viešai prieinamų įrankių ir šaltinių. Ji teikiama be garantijos ir joje gali būti netikslumų. Naudokite savo rizika. Čia rasite daugiau informacijos.