Belgorodas
Artimiausi miestai
Rusija
Viso pasaulio geltonieji puslapiai
Į viršų

Įmonės vietovėje Belgorodas

Pramonės šakos

Verslo pasiskirstymas pagal pramonę
 Pirkiniai: 30,8 %
 pramonė: 11,9 %
 Profesionalų Paslaugos: 8,4 %
 Restoranai: 5,4 %
 Namų tvarkymas: 5,4 %
 Maistas: 5,1 %
 Kita: 33 %
Pramonės aprašymasĮstaigų skaičiusVidutinis „Google“ įvertinimasVerslų 1 000 gyventojų
Automobilių detalės1884.31,1
Automobilių remontas4284.32,4
Grožio salonai2194.51,2
Kirpyklos2224.51,2
Viešoji administracija3112.81,7
Bankai1523.30,9
Bankomatų1943.61,1
Paskolas teikiančios kompanijos3663.12,1
Bakalėjos parduotuvės ir prekybos centrai3684.22,1
Bendri rangovai4214.32,4
Kiti statybos darbai1603.80,9
Nekilnojamas turtas3994.22,2
Kelionių agentūros2074.31,2
Kelionės ir keleivių vežimas1664.20,9
Pastatų statyba3094.01,7
Statybinių medžiagų didmeninė prekyba2954.41,7
Įrengimų didmeninė prekyba2564.31,4
Kitas remontas1243.60,7
Ligoninės1513.50,8
Sveikata ir medicina2083.81,2
Advokatų ir teisininkų paslaugos2344.01,3
Kavinės2224.41,2
Avalynės parduotuvės2414.41,4
Baldų parduotuvės2594.41,5
Buitinė technika ir prekės4664.22,6
Drabužių parduotuvės4834.42,7
Elektronikos parduotuvės2724.31,5
Kanceliarinės prekės ir raštinės reikmenys parduotuvės2604.21,5
Kiti pirkiniai1424.30,8
Moterų apranga1364.50,8
Vaistinės ir narkotikų parduotuvės3474.21,9
Ūkio prekių parduotuvės6284.33,5
Belgorodas, Belgorodo sritis savivaldybė56,6 kv. km
Gyventojų skaičius178.408
Vyrų populiacija82.097 (46 %)
Moterų populiacija96.311 (54 %)
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 1975 iki 2015 -3,1 %
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015 -3,4 %
Vidutinis amžius40
Vyrų vidutinis amžius36,8
Moterų vidutinis amžius42,8
MikrorajonaiSeverny, Severny Municipal Okrug, Западный
Vietos laikasantradienis 23:06
Laiko juostaMaskvos žiemos laikas
oras13.3°C pavieniai debesys
Plat. ir ilg.50.61074° / 36.58015°
Pašto Kodai308000308001308002308004308005Daugiau

Belgorodas, Belgorodo sritis – žemėlapis

Belgorodas, Belgorodo sritis gyventojų skaičius

Nuo 1975 iki 2015
Duomenys1975199020002015
Gyventojų skaičius184.205197.200184.672178.408
Gyventojų tankis3.253 / km²3.483 / km²3.262 / km²3.151 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Belgorodas gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015

3,4 % sumažėjimas nuo 2000 iki 2015
VietaKaita nuo 1975Kaita nuo 1990Kaita nuo 2000
Belgorodas, Belgorodo sritis-3,1 %-9,5 %-3,4 %
Belgorod+27,5 %+7,2 %+3,4 %
Rusija+7,1 %-2,9 %-2 %
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Belgorodas, Belgorodo sritis amžiaus vidurkis

Amžiaus vidurkis: 40 metų
VietaVidutinis amžiusVidutinis amžius (moteris)Vidutinis amžius (vyras)
Belgorodas, Belgorodo sritis40 metų42,8 metų36,8 metų
Belgorod40 metų42,8 metų36,8 metų
Rusija38,4 metų41,2 metų35,1 metų
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Belgorodas, Belgorodo sritis gyventojų medis

Gyventojai pagal amžių ir lytį
AmžiusVyrųMoterųIš viso
Iki 5 metų4.7384.4849.222
5-94.0843.8737.957
10-143.9933.7757.769
15-195.2185.31610.534
20-247.2447.42914.674
25-297.2447.13014.375
30-346.4346.54212.977
35-395.9166.30512.222
40-445.4745.95911.433
45-496.5397.27413.814
50-546.8677.98114.849
55-595.7527.07112.823
60-644.3495.72010.070
65-692.0593.3975.456
70-743.2846.0859.369
75-791.4593.0944.554
80-841.0993.2074.307
85 plius3431.6702.013
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Belgorodas, Belgorodo sritis gyventojų tankis

Gyventojų tankis: 3.151 / km²
VietaGyventojų skaičiusplotasGyventojų tankis
Belgorodas, Belgorodo sritis178.40856,6 kv. km3.151 / km²
Belgorod1,6 milijonai27 141,7 kv. km57,6 / km²
Rusija145,3 milijonai16 974 452,8 kv. km8,56 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Belgorodas, Belgorodo sritis istorinis gyventojų skaičius

Spėjamas gyventojų skaičius nuo 1750 iki 2015
Sources:
1. JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid
2. CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
3. [Nuoroda] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.

Vietovės Kodai

Procentinė dalis miesto (savivaldybės) kodų, kuriuos naudoja Belgorodas verslai
 Telefono Kodas 472: 68,7 %
 Telefono Kodas 9: 24,8 %
 Telefono Kodas 800: 5,7 %
 Kita: 0,8 %

Verslų pasiskirstymas pagal kainą – Belgorodas, Belgorodo sritis

 Nebrangus: 64,1 %
 vidutinis: 28,6 %
 brangus: 6,8 %
 Labai brangu: 0,5 %

Žmogaus raidos indeksas (HDI)

Statistinis sudėtinis gyvenimo trukmės, išsilavinimo ir pajamų vienam gyventojui indeksas.
Sources: [Link] Kummu, M., Taka, M. & Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Belgorodas, Belgorodo sritis išmetamo CO2 kiekis

Anglies dioksido (CO2) išmetimas vienam gyventojui tonomis per metus
VietaCO2 išmetimasIšmetamo CO2 kiekis vienam gyventojuiCO2 išmetimo intensyvumas
Belgorodas, Belgorodo sritis2 142 382 mt12 mt37 844 mt/km²
Belgorod14 509 355 mt9,27 mt534,6 mt/km²
Rusija1 356 388 646 mt9,34 mt79,9 mt/km²
Sources: [Nuoroda] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a

Belgorodas, Belgorodo sritis išmetamo CO2 kiekis

2013 išmetamo CO2 kiekis (tonų per metus)2 142 382 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (tonos per metus) vienam gyventojui12 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (t/km² per metus)37 844 mt/km²

Belgorodas, Belgorodo sritis

Belgorodas (rus. Белгород) – miestas Rusijoje, dešiniajame Šiaurinio Doneco krante, 695 km į pietus nuo Maskvos; srities centras. 345,3 tūkst. gyventojų (2007). Geležinkelio ir automobilių kelių mazgas, oro uostas. Statybinių medžiagų, mašinų, metalo, chemijos..  ︎  Belgorodas Vikipedijos puslapis

Pašto Kodai

Verslų procentinė dalis pagal Pašto Kodai – Belgorodas
 Pašto Kodas 308000: 18 %
 Pašto Kodas 308036: 8,8 %
 Pašto Kodas 308009: 8,2 %
 Pašto Kodas 308015: 6,9 %
 Pašto Kodas 308023: 6,7 %
 Kita: 51,3 %

Apie mūsų duomenis

Šio puslapio duomenys įvertinti naudojant keletą viešai prieinamų įrankių ir šaltinių. Ji teikiama be garantijos ir joje gali būti netikslumų. Naudokite savo rizika. Čia rasite daugiau informacijos.