Barnaulas
Artimiausi miestai
Rusija
Viso pasaulio geltonieji puslapiai
Į viršų

Įmonės vietovėje Barnaulas

Pramonės šakos

Verslo pasiskirstymas pagal pramonę
 Pirkiniai: 28 %
 pramonė: 12,3 %
 Profesionalų Paslaugos: 7,6 %
 Namų tvarkymas: 7,2 %
 Maistas: 5,6 %
 Kita: 39,3 %
Pramonės aprašymasĮstaigų skaičiusVidutinis „Google“ įvertinimasVerslų 1 000 gyventojų
Automobilių detalės1904.2150,1
Automobilių remontas4784.3377,6
Grožio salonai2154.4169,8
Kirpyklos2474.4195,1
Kirpyklos vyrų1504.3118,5
Viešoji administracija3384.3267,0
Aukštosios mokyklos (kolegijos and universitetai)1434.5113,0
Vaizduojamasis menas1764.4139,0
Bankai1963.3154,8
Paskolas teikiančios kompanijos2793.4220,4
Bakalėjos parduotuvės ir prekybos centrai4684.2369,7
Bendri rangovai3394.2267,8
Nekilnojamas turtas7024.1554,5
Kelionių agentūros1374.4108,2
Pastatų statyba3223.9254,3
Statybinių medžiagų didmeninė prekyba1394.1109,8
Įrengimų didmeninė prekyba1914.2150,9
Ligoninės2603.9205,4
Sveikata ir medicina2324.0183,3
Barai, kavinės ir užeigos1384.2109,0
Kavinės2274.3179,3
Baldų parduotuvės2394.2188,8
Buitinė technika ir prekės4664.3368,1
Drabužių parduotuvės4374.5345,2
Elektronikos parduotuvės3034.3239,3
Kanceliarinės prekės ir raštinės reikmenys parduotuvės2714.0214,1
Prekyba paštu ir internetinės parduotuvės1574.4124,0
Vaistinės ir narkotikų parduotuvės3584.2282,8
Ūkio prekių parduotuvės3944.5311,2
Barnaulas, Altajaus kraštas savivaldybė2,97 kv. km
Gyventojų skaičius1.266
Vyrų populiacija585 (46,2 %)
Moterų populiacija681 (53,8 %)
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 1975 iki 2015 +151,2 %
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015 +39,4 %
Vidutinis amžius38,9
Vyrų vidutinis amžius35,8
Moterų vidutinis amžius41,5
Vietos laikasketvirtadienis 22:11
Laiko juostaOmsko žiemos laikas
Plat. ir ilg.53.36056° / 83.76361°
Pašto Kodai656000656002656003656004656006Daugiau

Barnaulas, Altajaus kraštas – žemėlapis

Barnaulas, Altajaus kraštas gyventojų skaičius

Nuo 1975 iki 2015
Duomenys1975199020002015
Gyventojų skaičius5048869081.266
Gyventojų tankis169,7 / km²298,3 / km²305,8 / km²426,3 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Barnaulas gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015

39,4 % padidėjimas nuo 2000 iki 2015
VietaKaita nuo 1975Kaita nuo 1990Kaita nuo 2000
Barnaulas, Altajaus kraštas+151,2 %+42,9 %+39,4 %
Barnaul-31,5 %-32,9 %-21 %
Altajaus Respublika-18,1 %-18,7 %-12,3 %
Rusija+7,1 %-2,9 %-2 %
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Barnaulas, Altajaus kraštas amžiaus vidurkis

Amžiaus vidurkis: 38,9 metų
VietaVidutinis amžiusVidutinis amžius (moteris)Vidutinis amžius (vyras)
Barnaulas, Altajaus kraštas38,9 metų41,5 metų35,8 metų
Barnaul38,9 metų41,5 metų35,8 metų
Altajaus Respublika38,8 metų41,4 metų35,8 metų
Rusija38,4 metų41,2 metų35,1 metų
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Barnaulas, Altajaus kraštas gyventojų medis

Gyventojai pagal amžių ir lytį
AmžiusVyrųMoterųIš viso
Iki 5 metų383674
5-9343266
10-14292858
15-19353571
20-245050101
25-295353106
30-34474997
35-39434790
40-44363874
45-49424790
50-545261113
55-59435497
60-64314375
65-69122032
70-74203757
75-79102232
80-8472128
85 plius21012
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Barnaulas, Altajaus kraštas gyventojų tankis

Gyventojų tankis: 426,3 / km²
VietaGyventojų skaičiusplotasGyventojų tankis
Barnaulas, Altajaus kraštas1.2662,97 kv. km426,3 / km²
Barnaul298.74360,1 kv. km4.970 / km²
Altajaus Respublika2,3 milijonai168 095,8 kv. km13,9 / km²
Rusija145,3 milijonai16 974 452,8 kv. km8,56 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Barnaulas, Altajaus kraštas istorinis ir numatomas gyventojų skaičius

Spėjamas gyventojų skaičius nuo 1800 iki 2100
Sources:
1. JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid
2. CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
3. [Nuoroda] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.

Vietovės Kodai

Procentinė dalis miesto (savivaldybės) kodų, kuriuos naudoja Barnaulas verslai
 Telefono Kodas 385: 80,8 %
 Telefono Kodas 9: 13,9 %
 Kita: 5,3 %

Verslų pasiskirstymas pagal kainą – Barnaulas, Altajaus kraštas

 Nebrangus: 52,3 %
 vidutinis: 37,2 %
 brangus: 9,8 %
 Labai brangu: 0,7 %

Žmogaus raidos indeksas (HDI)

Statistinis sudėtinis gyvenimo trukmės, išsilavinimo ir pajamų vienam gyventojui indeksas.
Sources: [Link] Kummu, M., Taka, M. & Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Barnaulas, Altajaus kraštas išmetamo CO2 kiekis

Anglies dioksido (CO2) išmetimas vienam gyventojui tonomis per metus
VietaCO2 išmetimasIšmetamo CO2 kiekis vienam gyventojuiCO2 išmetimo intensyvumas
Barnaulas, Altajaus kraštas13 338 mt10,5 mt4 491 mt/km²
Barnaul3 203 219 mt10,7 mt53 291 mt/km²
Altajaus Respublika17 943 428 mt7,68 mt106,7 mt/km²
Rusija1 356 388 646 mt9,34 mt79,9 mt/km²
Sources: [Nuoroda] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a

Barnaulas, Altajaus kraštas išmetamo CO2 kiekis

2013 išmetamo CO2 kiekis (tonų per metus)13 338 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (tonos per metus) vienam gyventojui10,5 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (t/km² per metus)4 491 mt/km²

Gamtinių pavojų rizika

Santykinė rizika iš 10
SausraVidutinė (4)
PotvynisVidutinė (4)
* Rizika, ypač susijusi su potvyniais ar nuošliaužomis, gali būti ne visame rajone.
Sources:
1. Dilley, M., R.S. Chen, U. Deichmann, A.L. Lerner-Lam, M. Arnold, J. Agwe, P. Buys, O. Kjekstad, B. Lyon, and G. Yetman. 2005. Natural Disaster Hotspots: A Global Risk Analysis. Washington, D.C.: World Bank. https://doi.org/10.1596/0-8213-5930-4.
2. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University. 2005. Global Flood Hazard Frequency and Distribution. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4668B3D.
3. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University, and International Research Institute for Climate and Society - IRI - Columbia University. 2005. Global Drought Hazard Frequency and Distribution. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4VX0DFT.

Naujausi netoliese įvykę žemės drebėjimai

3.0 ir didesnis mastelis
DataLaikasDidumasAtstumasGylisVietaNuoroda
2003-09-1502:35467,2 km10 000 msouthwestern Siberia, Russiausgs.gov
1996-04-2005:314,188,7 km52 800 msouthwestern Siberia, Russiausgs.gov
1996-01-1422:154,642,3 km33 000 msouthwestern Siberia, Russiausgs.gov

Barnaulas, Altajaus kraštas

Barnaulas – miestas Rusijos rytuose, pietų Sibire, Obės kairiajame krante (prie Barnaulkos žiočių), 3419 km į rytus nuo Maskvos; Altajaus krašto administracinis centras. Geležinkelio ir automobilių kelių mazgas. Išvystyta mašinų, elektros energijos, chemijos, ..  ︎  Barnaulas Vikipedijos puslapis

Pašto Kodai

Verslų procentinė dalis pagal Pašto Kodai – Barnaulas
 Pašto Kodas 656049: 8,8 %
 Pašto Kodas 656056: 6,3 %
 Pašto Kodas 656015: 6,1 %
 Pašto Kodas 656023: 5,6 %
 Kita: 73,2 %

Apie mūsų duomenis

Šio puslapio duomenys įvertinti naudojant keletą viešai prieinamų įrankių ir šaltinių. Ji teikiama be garantijos ir joje gali būti netikslumų. Naudokite savo rizika. Čia rasite daugiau informacijos.