Įmonės vietovėje Čenstakava

Pramonės šakos

Verslo pasiskirstymas pagal pramonę
 Pirkiniai: 23,2 %
 Profesionalų Paslaugos: 13,9 %
 pramonė: 9,9 %
 Medicinos: 8,7 %
 Namų tvarkymas: 6,9 %
 Švietimas: 5,3 %
 Kita: 32,1 %
Pramonės aprašymasĮstaigų skaičiusVidutinis verslo amžiusVidutinis „Google“ įvertinimasVerslų 1 000 gyventojų
Automobilių detalės23631,4 metų4.31,2
Automobilių remontas4614.32,3
Grožio salonai2424.51,2
Kirpyklos1614.50,8
Vidurinis ugdymas1424.00,7
Bankai1363.60,7
Paskolas teikiančios kompanijos3624.01,8
Bakalėjos parduotuvės ir prekybos centrai3304.11,6
Bendri rangovai22529,4 metų4.21,1
Kiti statybos darbai39932,2 metų4.22,0
Nekilnojamas turtas23628,8 metų4.31,2
Autobusai ir traukiniai1613.40,8
Kelionės ir keleivių vežimas1554.20,8
Didmeninė prekyba23331,5 metų4.31,1
Pastatų statyba22634,3 metų4.41,1
Statyba19532,2 metų4.41,0
Statybinių medžiagų didmeninė prekyba29639,5 metų4.31,5
Įrengimų didmeninė prekyba38240,4 metų4.41,9
Stomatologai2534.31,2
Sveikata ir medicina1.1374.05,6
Advokatų ir teisininkų paslaugos2634.51,3
Finansininkai3154.11,5
Reklama ir rinkodara15429,1 metų4.60,8
Techninio montavimo paslaugos13947,4 metų4.40,7
Avalynės parduotuvės1524.00,7
Baldų parduotuvės19536,5 metų4.31,0
Buitinė technika ir prekės32433,2 metų4.21,6
Drabužių parduotuvės41239,1 metų4.22,0
Elektronikos parduotuvės40126,8 metų4.32,0
Kiti pirkiniai24640,1 metų4.11,2
Moterų apranga1474.30,7
Vaistinės ir narkotikų parduotuvės17050,4 metų4.50,8
Ūkio prekių parduotuvės32230,4 metų4.11,6
Čenstakava, Silezijos vaivadija savivaldybė160 kv. km
Gyventojų skaičius203.433
Vyrų populiacija99.164 (48,7 %)
Moterų populiacija104.270 (51,3 %)
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 1975 iki 2015 -18,8 %
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015 -12,2 %
Vidutinis amžius37,9
Vyrų vidutinis amžius36,6
Moterų vidutinis amžius39,2
Telefono Kodai34
MikrorajonaiCzęstochówka - Parkitka, Lisiniec, Ostatni Grosz, Podjasnogórska, Północ, Stare Miasto, Trzech Wieszczów, Tysiąclecie, Wrzosowiak, Wyczerpy - Aniołów, Zawodzie - Dąbie, Śródmieście
Vietos laikasketvirtadienis 14:35
Laiko juostaVidurio Europos vasaros laikas
oras32.0°C giedras dangus
Plat. ir ilg.50.79646° / 19.12409°
Pašto Kodai42-20042-20242-20542-20742-208Daugiau

Čenstakava, Silezijos vaivadija – žemėlapis

Čenstakava, Silezijos vaivadija gyventojų skaičius

Nuo 1975 iki 2015
Duomenys1975199020002015
Gyventojų skaičius250.510250.414231.808203.433
Gyventojų tankis1.565 / km²1.565 / km²1.448 / km²1.271 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Čenstakava gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015

12,2 % sumažėjimas nuo 2000 iki 2015
VietaKaita nuo 1975Kaita nuo 1990Kaita nuo 2000
Čenstakava, Silezijos vaivadija-18,8 %-18,8 %-12,2 %
Silezijos vaivadija+0,2 %-6,8 %-4,8 %
Lenkija+13 %+1,1 %+0,3 %
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Čenstakava, Silezijos vaivadija amžiaus vidurkis

Amžiaus vidurkis: 37,9 metų
VietaVidutinis amžiusVidutinis amžius (moteris)Vidutinis amžius (vyras)
Čenstakava, Silezijos vaivadija37,9 metų39,2 metų36,6 metų
Silezijos vaivadija36,3 metų37,1 metų35,5 metų
Lenkija35 metai35,6 metų34,3 metų
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Čenstakava, Silezijos vaivadija gyventojų medis

Gyventojai pagal amžių ir lytį
AmžiusVyrųMoterųIš viso
Iki 5 metų5.3095.05410.364
5-94.4154.4428.857
10-144.8834.5959.479
15-195.9965.84611.843
20-247.7177.30515.022
25-299.4238.98518.409
30-349.2949.08418.379
35-398.1768.04616.222
40-446.6436.99613.640
45-497.1297.65614.785
50-548.92310.28719.210
55-599.60811.09820.707
60-647.4879.30616.793
65-694.1605.5709.730
70-74000
75-79000
80-84000
85 plius000
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Čenstakava, Silezijos vaivadija gyventojų tankis

Gyventojų tankis: 1.271 / km²
VietaGyventojų skaičiusplotasGyventojų tankis
Čenstakava, Silezijos vaivadija203.433160 kv. km1.271 / km²
Silezijos vaivadija4,6 milijonai12 330,5 kv. km369,5 / km²
Lenkija38,5 milijonai312 592,3 kv. km123,3 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Mikrorajonai

Verslo pasiskirstymas pagal rajoną – Čenstakava
 Śródmieście: 19,3 %
 Stare Miasto: 13,5 %
 Tysiąclecie: 13,3 %
 Północ: 8,4 %
 Wrzosowiak: 7,1 %
 Zawodzie - Dąbie: 6,8 %
 Częstochówka - Parkitka: 6,5 %
 Wyczerpy - Aniołów: 5,8 %
 Lisiniec: 5,8 %
 Kita: 13,4 %

Vietovės Kodai

Procentinė dalis miesto (savivaldybės) kodų, kuriuos naudoja Čenstakava verslai
 Telefono Kodas 34: 59,8 %
 Telefono Kodas 60: 11,9 %
 Telefono Kodas 50: 9,2 %
 Kita: 19 %

Verslų pasiskirstymas pagal kainą – Čenstakava, Silezijos vaivadija

 Nebrangus: 57,6 %
 vidutinis: 35,4 %
 brangus: 6,6 %
 Labai brangu: 0,5 %

Žmogaus raidos indeksas (HDI)

Statistinis sudėtinis gyvenimo trukmės, išsilavinimo ir pajamų vienam gyventojui indeksas.
Sources: [Link] Kummu, M., Taka, M. & Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Čenstakava, Silezijos vaivadija išmetamo CO2 kiekis

Anglies dioksido (CO2) išmetimas vienam gyventojui tonomis per metus
VietaCO2 išmetimasIšmetamo CO2 kiekis vienam gyventojuiCO2 išmetimo intensyvumas
Čenstakava, Silezijos vaivadija1 273 766 mt6,26 mt7 961 mt/km²
Silezijos vaivadija28 972 878 mt6,36 mt2 349 mt/km²
Lenkija230 825 573 mt5,99 mt738,4 mt/km²
Sources: [Nuoroda] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a

Čenstakava, Silezijos vaivadija išmetamo CO2 kiekis

2013 išmetamo CO2 kiekis (tonų per metus)1 273 766 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (tonos per metus) vienam gyventojui6,26 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (t/km² per metus)7 961 mt/km²

Gamtinių pavojų rizika

Santykinė rizika iš 10
PotvynisAukšta (9)
* Rizika, ypač susijusi su potvyniais ar nuošliaužomis, gali būti ne visame rajone.
Sources:
1. Dilley, M., R.S. Chen, U. Deichmann, A.L. Lerner-Lam, M. Arnold, J. Agwe, P. Buys, O. Kjekstad, B. Lyon, and G. Yetman. 2005. Natural Disaster Hotspots: A Global Risk Analysis. Washington, D.C.: World Bank. https://doi.org/10.1596/0-8213-5930-4.
2. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University. 2005. Global Flood Hazard Frequency and Distribution. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4668B3D.

Naujausi netoliese įvykę žemės drebėjimai

3.0 ir didesnis mastelis
DataLaikasDidumasAtstumasGylisVietaNuoroda
2002-11-1513:323,722,3 km5 000 mPolandusgs.gov
2002-09-2804:083,535,4 km5 000 mPolandusgs.gov
2001-11-2219:343,234,2 km5 000 mPolandusgs.gov
2001-08-1421:443,536 km5 000 mPolandusgs.gov
2001-03-0223:463,639 km5 000 mPolandusgs.gov
2000-11-2723:283,229,2 km5 000 mPolandusgs.gov
2000-08-0415:133,732,4 km5 000 mPolandusgs.gov
2000-03-0715:193,337,4 km5 000 mPolandusgs.gov
1999-06-1916:013,733,3 km5 000 mPolandusgs.gov
1998-11-2112:503,139,5 km5 000 mPolandusgs.gov

Rask praeityje įvykusius žemės drebėjimus netoli Čenstakava, Silezijos vaivadija

Anksčiausia data  Paskutinė data 
 3.0 ir didesnis mastelis   4.0 ir didesnio masto   5.0 ir didesnio masto 

Čenstakava, Silezijos vaivadija

Čenstakava (lenk. Częstochowa, vok. Tschenstochau) – miestas-apskritis pietų Lenkijoje, prie Vartos upės. Išvystyta metalurgija, tekstilė, mašinų gamyba, popieriaus ir baldų pramonė. Yra vienuolynas (XVII–XVIII a.), bažnyčia (XIV a., su Čenstakavos Dievo Motin..  ︎  Čenstakava Vikipedijos puslapis

Pašto Kodai

Verslų procentinė dalis pagal Pašto Kodai – Čenstakava
 Pašto Kodas 42-200: 42,3 %
 Pašto Kodas 42-202: 21,4 %
 Pašto Kodas 42-217: 6,6 %
 Kita: 29,7 %

Apie mūsų duomenis

Šio puslapio duomenys įvertinti naudojant keletą viešai prieinamų įrankių ir šaltinių. Ji teikiama be garantijos ir joje gali būti netikslumų. Naudokite savo rizika. Čia rasite daugiau informacijos.