Geriausia, ką turi Vilnius – Cybo

Pramonės šakos

Verslo pasiskirstymas pagal pramonę
 Pirkiniai: 22,6 %
 pramonė: 13,7 %
 Profesionalų Paslaugos: 11,6 %
 Restoranai: 8,2 %
 Namų tvarkymas: 7,8 %
 Kita: 36,1 %
Pramonės aprašymasĮstaigų skaičiusVidutinis verslo amžiusVidutinis „Google“ įvertinimasVerslų 1 000 gyventojų
Automobilių detalės3144.40,7
Automobilių remontas5064.31,1
Grožio salonai3384.60,7
Kirpyklos3204.50,7
Bakalėjos parduotuvės ir prekybos centrai3454.30,7
Nekilnojamas turtas7814.41,7
Kita apgyvendinimo veikla3274.30,7
Kitos narystės organizacijos5134.31,1
Pastatų statyba3814.30,8
Statybinių medžiagų didmeninė prekyba4574.41,0
Visos narystės organizacijos7834.31,7
Įrengimų didmeninė prekyba2974.40,6
Ligoninės3083.70,7
Sveikata ir medicina4444.20,9
Advokatų ir teisininkų paslaugos3624.10,8
Reklama ir rinkodara4264.70,9
Verslo valdymas4984.51,1
Barai, kavinės ir užeigos4704.41,0
Kavinės5354.31,1
Baldų parduotuvės3224.60,7
Drabužių parduotuvės6724.31,4
Elektronikos parduotuvės6284.31,3
Kanceliarinės prekės ir raštinės reikmenys parduotuvės9844.22,1
Kiti pirkiniai3224.20,7
Universalinės parduotuvės7774.31,7
Vaistinės ir narkotikų parduotuvės3994.40,8
Ūkio prekių parduotuvės3534.20,8
Vilnius savivaldybė401 kv. km
Gyventojų skaičius470.283
Vyrų populiacija213.701 (45,4 %)
Moterų populiacija256.582 (54,6 %)
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 1975 iki 2015 +24 %
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015 -7,6 %
Vidutinis amžius36,9
Vyrų vidutinis amžius34,3
Moterų vidutinis amžius39
Telefono Kodai552
MikrorajonaiAntakalnis, Fabijoniškės, Naujamiestis, Naujininkai, Pašilaičiai, Senamiestis, Šeškinė, Šiaurės miestelis, Šnipiškės, Žirmūnai, Žvėrynas
Vietos laikasšeštadienis 07:33
Laiko juostaRytų Europos vasaros laikas
oras6.5°C apsiniaukęs dangus
Plat. ir ilg.54.68916° / 25.2798°
Pašto Kodai0100101013010250103101047Daugiau

Vilnius – žemėlapis

Vilnius gyventojų skaičius

Nuo 1975 iki 2015
Duomenys1975199020002015
Gyventojų skaičius379.292495.348508.909470.283
Gyventojų tankis945,9 / km²1.235 / km²1.269 / km²1.172 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Vilnius gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015

7,6 % sumažėjimas nuo 2000 iki 2015
VietaKaita nuo 1975Kaita nuo 1990Kaita nuo 2000
Vilnius+24 %-5,1 %-7,6 %
Vilniaus apskritis+32,9 %+1,6 %-3 %
Lietuva-12,8 %-22,2 %-17,4 %
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Vilnius amžiaus vidurkis

Amžiaus vidurkis: 36,9 metų
VietaVidutinis amžiusVidutinis amžius (moteris)Vidutinis amžius (vyras)
Vilnius36,9 metų39 metai34,3 metų
Vilniaus apskritis37,7 metų39,8 metų35,2 metų
Lietuva39,7 metų42,1 metų37 metai
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Vilnius gyventojų medis

Gyventojai pagal amžių ir lytį
AmžiusVyrųMoterųIš viso
Iki 5 metų14.62514.11228.738
5-910.61310.16720.780
10-1411.44110.79322.235
15-1914.07214.11728.189
20-2419.52421.55141.075
25-2920.51922.56843.088
30-3418.85320.17639.029
35-3916.90218.71735.620
40-4415.27117.43932.711
45-4915.05718.62933.686
50-5414.95019.92734.878
55-5911.72816.79528.524
60-649.94915.64825.598
65-697.55412.56820.122
70-747.50913.30420.814
75-795.13410.07015.204
80-84000
85 plius000
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Vilnius gyventojų tankis

Gyventojų tankis: 1.172 / km²
VietaGyventojų skaičiusplotasGyventojų tankis
Vilnius470.283401 kv. km1.172 / km²
Vilniaus apskritis802.4899 733,6 kv. km82,4 / km²
Lietuva2,9 milijonai65 263,1 kv. km44,1 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Vilnius istorinis gyventojų skaičius

Spėjamas gyventojų skaičius nuo 1800 iki 2015
Sources:
1. JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid
2. CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
3. [Nuoroda] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.

Mikrorajonai

Verslo pasiskirstymas pagal rajoną – Vilnius
 Senamiestis: 20,6 %
 Naujamiestis: 17,6 %
 Šnipiškės: 7,8 %
 Žirmūnai: 6,1 %
 Kita: 48,1 %

Vietovės Kodai

Procentinė dalis miesto (savivaldybės) kodų, kuriuos naudoja Vilnius verslai
 Telefono Kodas 5: 55,5 %
 Telefono Kodas 6: 44,2 %
 Kita: 0,3 %

Verslų pasiskirstymas pagal kainą – Vilnius

 Nebrangus: 47,6 %
 vidutinis: 37,5 %
 brangus: 14,3 %
 Labai brangu: 0,7 %

Žmogaus raidos indeksas (HDI)

Statistinis sudėtinis gyvenimo trukmės, išsilavinimo ir pajamų vienam gyventojui indeksas.
Sources: [Link] Kummu, M., Taka, M. & Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Vilnius išmetamo CO2 kiekis

Anglies dioksido (CO2) išmetimas vienam gyventojui tonomis per metus
VietaCO2 išmetimasIšmetamo CO2 kiekis vienam gyventojuiCO2 išmetimo intensyvumas
Vilnius4 178 991 mt8,89 mt10 421 mt/km²
Vilniaus apskritis7 168 733 mt8,93 mt736,5 mt/km²
Lietuva23 559 933 mt8,18 mt361 mt/km²
Sources: [Nuoroda] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a

Vilnius išmetamo CO2 kiekis

2013 išmetamo CO2 kiekis (tonų per metus)4 178 991 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (tonos per metus) vienam gyventojui8,89 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (t/km² per metus)10 421 mt/km²

Vilnius

Vilnius – Lietuvos sostinė ir didžiausias šalies miestas, Vilniaus apskrities, rajono ir miesto savivaldybės centras. Įsikūręs šalies pietryčiuose, Neries ir Vilnios santakos. Vilnius yra arkivyskupijos centras, nuo 1579 m. – universitetinis miestas. Sostinėje..  ︎  Vilnius Vikipedijos puslapis

Apie mūsų duomenis

Šio puslapio duomenys įvertinti naudojant keletą viešai prieinamų įrankių ir šaltinių. Ji teikiama be garantijos ir joje gali būti netikslumų. Naudokite savo rizika. Čia rasite daugiau informacijos.