Geriausia, ką turi Kaunas – Cybo

Pramonės šakos

Verslo pasiskirstymas pagal pramonę
 Pirkiniai: 24,2 %
 pramonė: 13,4 %
 Profesionalų Paslaugos: 11,6 %
 Restoranai: 8,2 %
 Namų tvarkymas: 6,2 %
 Švietimas: 5,1 %
 Automobilių: 5,1 %
 Kita: 26,2 %
Pramonės aprašymasĮstaigų skaičiusVidutinis verslo amžiusVidutinis „Google“ įvertinimasVerslų 1 000 gyventojų
Automobilių detalės3224.21,1
Automobilių remontas4274.31,4
Bakalėjos parduotuvės ir prekybos centrai1974.10,6
Nekilnojamas turtas2694.20,9
Didmeninė prekyba1864.20,6
Kitos narystės organizacijos2554.40,8
Pastatų statyba2874.00,9
Statybinių medžiagų didmeninė prekyba4574.21,5
Transportas logistika2373.80,8
Visos narystės organizacijos3374.51,1
Įrengimų didmeninė prekyba2244.50,7
Ligoninės1884.20,6
Stomatologai2514.40,8
Sveikata ir medicina2864.20,9
Advokatų ir teisininkų paslaugos2103.70,7
Reklama ir rinkodara1804.20,6
Verslo valdymas1984.20,7
Barai, kavinės ir užeigos2134.40,7
Kavinės2464.30,8
Aprangos priedai1974.50,6
Baldų parduotuvės2144.20,7
Buitinė technika ir prekės1864.20,6
Drabužių parduotuvės3584.41,2
Elektronikos parduotuvės3824.31,3
Kanceliarinės prekės ir raštinės reikmenys parduotuvės1834.40,6
Kiti pirkiniai2964.31,0
Universalinės parduotuvės4474.21,5
Vaistinės ir narkotikų parduotuvės2864.60,9
Ūkio prekių parduotuvės2994.41,0
Kaunas savivaldybė157 kv. km
Gyventojų skaičius303.094
Vyrų populiacija136.734 (45,1 %)
Moterų populiacija166.359 (54,9 %)
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 1975 iki 2015 -27,6 %
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015 -24,4 %
Vidutinis amžius39,5
Vyrų vidutinis amžius36
Moterų vidutinis amžius42,4
Telefono Kodai37
MikrorajonaiAleksotas, Centras, Dainava, Eiguliai, Petrašiūnai, Vilijampolė, Šilainiai, Žaliakalnis
Vietos laikasšeštadienis 08:35
Laiko juostaRytų Europos vasaros laikas
oras6.1°C apsiniaukęs dangus
Plat. ir ilg.54.9° / 23.9°
Pašto Kodai4400144037441044410544109Daugiau

Kaunas – žemėlapis

Kaunas gyventojų skaičius

Nuo 1975 iki 2015
Duomenys1975199020002015
Gyventojų skaičius418.400444.500400.919303.094
Gyventojų tankis2.664 / km²2.831 / km²2.553 / km²1.930 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Kaunas gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015

24,4 % sumažėjimas nuo 2000 iki 2015
VietaKaita nuo 1975Kaita nuo 1990Kaita nuo 2000
Kaunas-27,6 %-31,8 %-24,4 %
Kauno apskritis-18,5 %-26 %-20,2 %
Lietuva-12,8 %-22,2 %-17,4 %
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Kaunas amžiaus vidurkis

Amžiaus vidurkis: 39,5 metų
VietaVidutinis amžiusVidutinis amžius (moteris)Vidutinis amžius (vyras)
Kaunas39,5 metų42,4 metų36 metai
Kauno apskritis39,5 metų42,1 metų36,5 metų
Lietuva39,7 metų42,1 metų37 metai
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Kaunas gyventojų medis

Gyventojai pagal amžių ir lytį
AmžiusVyrųMoterųIš viso
Iki 5 metų8.1777.77815.955
5-96.6476.39013.037
10-148.0817.64915.730
15-1910.48110.08220.563
20-2411.74412.80924.553
25-2911.15111.91623.067
30-3410.04610.36620.413
35-399.72810.77320.501
40-449.83111.51421.345
45-4910.06312.49722.561
50-5410.24113.34723.588
55-597.85711.18819.046
60-646.94410.87217.817
65-696.41110.81917.230
70-745.3439.97015.313
75-793.9918.38912.380
80-84000
85 plius000
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Kaunas gyventojų tankis

Gyventojų tankis: 1.930 / km²
VietaGyventojų skaičiusplotasGyventojų tankis
Kaunas303.094157 kv. km1.930 / km²
Kauno apskritis567.1788 089,3 kv. km70,1 / km²
Lietuva2,9 milijonai65 263,1 kv. km44,1 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Kaunas istorinis gyventojų skaičius

Spėjamas gyventojų skaičius nuo 1770 iki 2015
Sources:
1. JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid
2. CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
3. [Nuoroda] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.

Vietovės Kodai

Procentinė dalis miesto (savivaldybės) kodų, kuriuos naudoja Kaunas verslai
 Telefono Kodas 37: 53,6 %
 Telefono Kodas 6: 45,6 %
 Kita: 0,9 %

Verslų pasiskirstymas pagal kainą – Kaunas

 Nebrangus: 51,4 %
 vidutinis: 38,3 %
 brangus: 9,9 %
 Labai brangu: 0,3 %

Žmogaus raidos indeksas (HDI)

Statistinis sudėtinis gyvenimo trukmės, išsilavinimo ir pajamų vienam gyventojui indeksas.
Sources: [Link] Kummu, M., Taka, M. & Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Kaunas išmetamo CO2 kiekis

Anglies dioksido (CO2) išmetimas vienam gyventojui tonomis per metus
VietaCO2 išmetimasIšmetamo CO2 kiekis vienam gyventojuiCO2 išmetimo intensyvumas
Kaunas2 557 345 mt8,44 mt16 288 mt/km²
Kauno apskritis4 902 334 mt8,64 mt606 mt/km²
Lietuva23 559 933 mt8,18 mt361 mt/km²
Sources: [Nuoroda] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a

Kaunas išmetamo CO2 kiekis

2013 išmetamo CO2 kiekis (tonų per metus)2 557 345 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (tonos per metus) vienam gyventojui8,44 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (t/km² per metus)16 288 mt/km²

Kaunas

Kaunas – antrasis pagal dydį Lietuvos miestas šalies centrinėje dalyje, Nemuno ir Neries santakoje. Svarbus pramonės, transporto, mokslo ir kultūros centras, Laikinoji sostinė. Kauno miesto savivaldybės, Kauno rajono savivaldybės, arkivyskupijos centras.   ︎  Kaunas Vikipedijos puslapis

Apie mūsų duomenis

Šio puslapio duomenys įvertinti naudojant keletą viešai prieinamų įrankių ir šaltinių. Ji teikiama be garantijos ir joje gali būti netikslumų. Naudokite savo rizika. Čia rasite daugiau informacijos.