Įmonės vietovėje Belfastas

Pramonės šakos

Verslo pasiskirstymas pagal pramonę
 Pirkiniai: 20 %
 Profesionalų Paslaugos: 12,4 %
 Restoranai: 11,7 %
 pramonė: 6,7 %
 Maistas: 5,8 %
 Namų tvarkymas: 5,5 %
 Medicinos: 5,4 %
 Kita: 32,6 %
Pramonės aprašymasĮstaigų skaičiusVidutinis verslo amžiusVidutinis „Google“ įvertinimasVerslų 1 000 gyventojų
Automobilių remontas36638 metai4.41,1
Grožio salonai49415,2 metų4.61,5
Kirpyklos4084.61,2
Viešoji administracija3244.21,0
Vyriausybinės organizacijos33920,9 metų4.51,0
Vidurinis ugdymas2424.10,7
Paskolas teikiančios kompanijos3744.11,1
Bakalėjos parduotuvės ir prekybos centrai42865,4 metų4.31,3
Dizainerių parduotuvės2354.10,7
Gatvės prekeiviai3064.10,9
Bendri rangovai3734.21,1
Nekilnojamas turtas3553.81,1
Kita apgyvendinimo veikla2234.20,7
Kitos narystės organizacijos59518,6 metų4.41,8
Įrengimų didmeninė prekyba27667 metai4.50,8
Labdaros2114.50,6
Ligoninės2093.90,6
Sveikata ir medicina7764.12,3
Advokatų ir teisininkų paslaugos2824.30,8
Reklama ir rinkodara2254.40,7
Specializuotas projektavimas2584.70,8
Techninio montavimo paslaugos33261,7 metų4.41,0
Verslo valdymas4334.31,3
Bažnyčios3494.31,0
Barai, kavinės ir užeigos40920,4 metų4.31,2
Greito maisto restoranai2814.00,8
Kavinės53115,2 metų4.31,6
Baldų parduotuvės2254.30,7
Buitinė technika ir prekės28052,5 metų4.30,8
Drabužių parduotuvės4674.21,4
Elektronikos parduotuvės49646,7 metų4.11,5
Kanceliarinės prekės ir raštinės reikmenys parduotuvės38566,3 metų4.31,2
Kiti pirkiniai58947,1 metų4.21,8
Vaistinės ir narkotikų parduotuvės2984.40,9
Ūkio prekių parduotuvės30342,4 metų4.20,9
Belfastas, Šiaurės Airija savivaldybė115 kv. km
Gyventojų skaičius333.454
Vyrų populiacija160.087 (48 %)
Moterų populiacija173.367 (52 %)
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 1975 iki 2015 -12,3 %
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015 +0,7 %
Vidutinis amžius35,3
Vyrų vidutinis amžius33,9
Moterų vidutinis amžius36,5
Telefono Kodai28
MikrorajonaiCarryduff, Castlereagh, City Centre, Dundonald, Dunmurry, East Belfast, Queen Quarter, Queen's Quarter, The Cathedral Quarter
Vietos laikasšeštadienis 17:14
Laiko juostaBritanijos vasaros laikas
oras15.9°C pavieniai debesys
Plat. ir ilg.54.59682° / -5.92541°
Pašto KodaiBT1BT10BT11BT12BT13Daugiau

Belfastas, Šiaurės Airija – žemėlapis

Belfastas, Šiaurės Airija gyventojų skaičius

Nuo 1975 iki 2015
Duomenys1975199020002015
Gyventojų skaičius380.105343.798331.090333.454
Gyventojų tankis3.305 / km²2.989 / km²2.879 / km²2.899 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Belfastas gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015

0,7 % padidėjimas nuo 2000 iki 2015
VietaKaita nuo 1975Kaita nuo 1990Kaita nuo 2000
Belfastas, Šiaurės Airija-12,3 %-3 %+0,7 %
Belfastas (administrative region)-12,3 %-3 %+0,7 %
Jungtinė Karalystė+15,2 %+13,3 %+9,9 %
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Belfastas, Šiaurės Airija amžiaus vidurkis

Amžiaus vidurkis: 35,3 metų
VietaVidutinis amžiusVidutinis amžius (moteris)Vidutinis amžius (vyras)
Belfastas, Šiaurės Airija35,3 metų36,5 metų33,9 metų
Belfastas (administrative region)35,3 metų36,5 metų33,9 metų
Jungtinė Karalystė39,6 metų40,6 metų38,5 metų
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Belfastas, Šiaurės Airija gyventojų medis

Gyventojai pagal amžių ir lytį
AmžiusVyrųMoterųIš viso
Iki 5 metų11.13210.58321.715
5-99.2058.74717.952
10-1410.1809.84420.024
15-1912.26112.26624.528
20-2414.43315.47329.906
25-2913.72114.07927.801
30-3411.72612.50724.233
35-3910.56010.79621.357
40-4410.60911.38021.989
45-4910.86411.94922.814
50-5410.07510.97121.047
55-598.4568.37716.833
60-647.2637.74115.004
65-696.2377.17613.413
70-744.9006.22811.129
75-793.8855.7399.625
80-842.6374.8177.454
85 plius1.9444.6946.639
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Belfastas, Šiaurės Airija gyventojų tankis

Gyventojų tankis: 2.899 / km²
VietaGyventojų skaičiusplotasGyventojų tankis
Belfastas, Šiaurės Airija333.454115 kv. km2.899 / km²
Belfastas (administrative region)333.454137,6 kv. km2.422 / km²
Jungtinė Karalystė64,5 milijonai247 916,6 kv. km260,3 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Belfastas, Šiaurės Airija numatomas gyventojų skaičius

Spėjamas gyventojų skaičius nuo 1975 iki 2100
Sources:
1. JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid
2. CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
3. [Nuoroda] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.

Mikrorajonai

Verslo pasiskirstymas pagal rajoną – Belfastas
 City Centre: 15,2 %
 Dunmurry: 9,8 %
 Castlereagh: 7,7 %
 Carryduff: 5,7 %
 Kita: 61,7 %

Verslų pasiskirstymas pagal kainą – Belfastas, Šiaurės Airija

 Nebrangus: 40,3 %
 vidutinis: 39,2 %
 brangus: 12,4 %
 Labai brangu: 8,1 %

Žmogaus raidos indeksas (HDI)

Statistinis sudėtinis gyvenimo trukmės, išsilavinimo ir pajamų vienam gyventojui indeksas.
Sources: [Link] Kummu, M., Taka, M. & Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Belfastas, Šiaurės Airija išmetamo CO2 kiekis

Anglies dioksido (CO2) išmetimas vienam gyventojui tonomis per metus
VietaCO2 išmetimasIšmetamo CO2 kiekis vienam gyventojuiCO2 išmetimo intensyvumas
Belfastas, Šiaurės Airija3 341 548 mt10 mt29 058 mt/km²
Belfastas (administrative region)3 341 548 mt10 mt24 277 mt/km²
Jungtinė Karalystė735 672 543 mt11,4 mt2 967 mt/km²
Sources: [Nuoroda] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a

Belfastas, Šiaurės Airija išmetamo CO2 kiekis

2013 išmetamo CO2 kiekis (tonų per metus)3 341 548 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (tonos per metus) vienam gyventojui10 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (t/km² per metus)29 058 mt/km²

Gamtinių pavojų rizika

Santykinė rizika iš 10
PotvynisVidutinė (4)
* Rizika, ypač susijusi su potvyniais ar nuošliaužomis, gali būti ne visame rajone.
Sources:
1. Dilley, M., R.S. Chen, U. Deichmann, A.L. Lerner-Lam, M. Arnold, J. Agwe, P. Buys, O. Kjekstad, B. Lyon, and G. Yetman. 2005. Natural Disaster Hotspots: A Global Risk Analysis. Washington, D.C.: World Bank. https://doi.org/10.1596/0-8213-5930-4.
2. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University. 2005. Global Flood Hazard Frequency and Distribution. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4668B3D.

Belfastas, Šiaurės Airija

Belfastas – didžiausias miestas Šiaurės Airijoje (Jungtinė Karalystė), faktiška jos sostinė. Išsidėstęs šiaurės rytinėje Airijos salos pakrantėje, prie Airijos jūros; jūrų uostas. Išvystyta mašinų pramonė, laivų statyba, lengvoji pramonė. Yra du universitetai ..  ︎  Belfastas Vikipedijos puslapis

Pašto Kodai

Verslų procentinė dalis pagal Pašto Kodai – Belfastas
 Pašto Kodas BT1: 15 %
 Pašto Kodas BT9: 9,4 %
 Pašto Kodas BT12: 7,9 %
 Pašto Kodas BT7: 7,5 %
 Pašto Kodas BT5: 7,1 %
 Pašto Kodas BT4: 6,9 %
 Pašto Kodas BT15: 5,7 %
 Pašto Kodas BT6: 5,6 %
 Pašto Kodas BT3: 5,4 %
 Kita: 29,4 %

Apie mūsų duomenis

Šio puslapio duomenys įvertinti naudojant keletą viešai prieinamų įrankių ir šaltinių. Ji teikiama be garantijos ir joje gali būti netikslumų. Naudokite savo rizika. Čia rasite daugiau informacijos.