Įmonės vietovėje Marbelja

Pramonės šakos

Verslo pasiskirstymas pagal pramonę
 Pirkiniai: 19,8 %
 Restoranai: 17 %
 Profesionalų Paslaugos: 12,3 %
 Namų tvarkymas: 10,3 %
 Viešbučiai ir turizmas: 5,9 %
 Medicinos: 5,7 %
 Maistas: 5,3 %
 Kita: 23,6 %
Pramonės aprašymasĮstaigų skaičiusVidutinis verslo amžiusVidutinis „Google“ įvertinimasVerslų 1 000 gyventojų
Automobilių remontas1794.33,3
Grožio salonai2264.64,1
Kirpyklos1694.63,1
Paskolas teikiančios kompanijos2914.15,3
Bakalėjos parduotuvės ir prekybos centrai1914.13,5
Bendri rangovai2484.14,5
Nekilnojamas turtas8994.416,4
Kita apgyvendinimo veikla3214.25,9
Viešbučiai ir moteliai1764.33,2
Pastatų statyba1924.43,5
Stomatologai1264.52,3
Sveikata ir medicina4034.47,4
Advokatų ir teisininkų paslaugos3424.46,2
Finansininkai2184.64,0
Reklama ir rinkodara1334.62,4
Barai, kavinės ir užeigos5074.29,3
Ispanijos restoranai2064.23,8
Italijos restoranų1304.22,4
Kavinės2454.24,5
Tapas užkandžių barais1514.22,8
Baldų parduotuvės1504.22,7
Drabužių parduotuvės2984.25,4
Elektronikos parduotuvės1343.92,4
Marbelja, Andalūzija savivaldybė114,3 kv. km
Gyventojų skaičius54.730
Vyrų populiacija26.643 (48,7 %)
Moterų populiacija28.087 (51,3 %)
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 1975 iki 2015 +53,7 %
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015 +22,8 %
Vidutinis amžius38,7
Vyrų vidutinis amžius38,1
Moterų vidutinis amžius39,2
MikrorajonaiArtola, Centro Histórico, Cruz de Humilladero, Guadalmina, Puerto Banús, San Pedro de Alcantara
Vietos laikasšeštadienis 22:42
Laiko juostaVidurio Europos žiemos laikas
Plat. ir ilg.36.51543° / -4.88583°
Pašto Kodai2960029601296022960329660Daugiau

Marbelja, Andalūzija – žemėlapis

Marbelja, Andalūzija gyventojų skaičius

Nuo 1975 iki 2015
Duomenys1975199020002015
Gyventojų skaičius35.60343.82744.55254.730
Gyventojų tankis311,5 / km²383,4 / km²389,8 / km²478,8 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Marbelja gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015

22,8 % padidėjimas nuo 2000 iki 2015
VietaKaita nuo 1975Kaita nuo 1990Kaita nuo 2000
Marbelja, Andalūzija+53,7 %+24,9 %+22,8 %
Malaga+80 %+43,7 %+27 %
Ispanija+28,4 %+17,7 %+13,2 %
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Marbelja, Andalūzija amžiaus vidurkis

Amžiaus vidurkis: 38,7 metų
VietaVidutinis amžiusVidutinis amžius (moteris)Vidutinis amžius (vyras)
Marbelja, Andalūzija38,7 metų39,2 metų38,1 metų
Malaga39,5 metų40,3 metų38,6 metų
Ispanija40,9 metų42 metai39,7 metų
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Marbelja, Andalūzija gyventojų medis

Gyventojai pagal amžių ir lytį
AmžiusVyrųMoterųIš viso
Iki 5 metų1.6001.6063.207
5-91.6221.6133.236
10-141.4751.4012.876
15-191.4401.3682.808
20-241.5341.4853.020
25-291.8211.9193.740
30-342.2472.4354.683
35-392.5762.6475.223
40-442.4122.5494.961
45-492.2032.4064.609
50-541.8722.0223.894
55-591.5241.5663.091
60-641.3161.4182.735
65-691.0931.1742.267
70-747748641.639
75-795727201.293
80-84344472817
85 plius217422640
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Marbelja, Andalūzija gyventojų tankis

Gyventojų tankis: 478,8 / km²
VietaGyventojų skaičiusplotasGyventojų tankis
Marbelja, Andalūzija54.730114,3 kv. km478,8 / km²
Malaga1,6 milijonai7 308,5 kv. km220,7 / km²
Ispanija45,3 milijonai505 993,5 kv. km89,5 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Marbelja, Andalūzija istorinis ir numatomas gyventojų skaičius

Spėjamas gyventojų skaičius nuo senovės iki 2100
Sources:
1. JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid
2. CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
3. [Nuoroda] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.

Vietovės Kodai

Procentinė dalis miesto (savivaldybės) kodų, kuriuos naudoja Marbelja verslai
 Telefono Kodas 952: 65,3 %
 Telefono Kodas 6: 23 %
 Telefono Kodas 951: 11,1 %
 Kita: 0,6 %

Verslų pasiskirstymas pagal kainą – Marbelja, Andalūzija

 vidutinis: 45,1 %
 Nebrangus: 29,1 %
 brangus: 19,6 %
 Labai brangu: 6,1 %

Žmogaus raidos indeksas (HDI)

Statistinis sudėtinis gyvenimo trukmės, išsilavinimo ir pajamų vienam gyventojui indeksas.
Sources: [Link] Kummu, M., Taka, M. & Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Marbelja, Andalūzija išmetamo CO2 kiekis

Anglies dioksido (CO2) išmetimas vienam gyventojui tonomis per metus
VietaCO2 išmetimasIšmetamo CO2 kiekis vienam gyventojuiCO2 išmetimo intensyvumas
Marbelja, Andalūzija348 087 mt6,36 mt3 045 mt/km²
Malaga10 869 739 mt6,74 mt1 487 mt/km²
Ispanija330 097 500 mt7,29 mt652,4 mt/km²
Sources: [Nuoroda] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a

Marbelja, Andalūzija išmetamo CO2 kiekis

2013 išmetamo CO2 kiekis (tonų per metus)348 087 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (tonos per metus) vienam gyventojui6,36 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (t/km² per metus)3 045 mt/km²

Gamtinių pavojų rizika

Santykinė rizika iš 10
SausraAukšta (9)
Žemės drebėjimasVidutinė (4)
* Rizika, ypač susijusi su potvyniais ar nuošliaužomis, gali būti ne visame rajone.
Sources:
1. Dilley, M., R.S. Chen, U. Deichmann, A.L. Lerner-Lam, M. Arnold, J. Agwe, P. Buys, O. Kjekstad, B. Lyon, and G. Yetman. 2005. Natural Disaster Hotspots: A Global Risk Analysis. Washington, D.C.: World Bank. https://doi.org/10.1596/0-8213-5930-4.
2. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University, and International Research Institute for Climate and Society - IRI - Columbia University. 2005. Global Drought Hazard Frequency and Distribution. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4VX0DFT.
3. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University. 2005. Global Earthquake Hazard Distribution - Peak Ground Acceleration. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4BZ63ZS.

Naujausi netoliese įvykę žemės drebėjimai

3.0 ir didesnis mastelis
DataLaikasDidumasAtstumasGylisVietaNuoroda
2015-02-0902:023,836,2 km89 700 m22km SSE of Fuengirola, Spainusgs.gov
2013-11-2713:533,536,9 km1 900 m5km SSE of Manilva, Spainusgs.gov
2008-02-1403:403,137,4 km69 600 mStrait of Gibraltarusgs.gov
2007-11-1922:273,637,7 km69 900 mStrait of Gibraltarusgs.gov
2007-09-1002:243,413,6 km54 600 mStrait of Gibraltarusgs.gov
2007-06-2806:483,639,6 km84 200 mStrait of Gibraltarusgs.gov
2007-04-0803:033,949,4 km66 400 mStrait of Gibraltarusgs.gov
2006-07-2705:123,744,3 km10 300 mStrait of Gibraltarusgs.gov
2006-06-2423:173,128,5 km79 400 mStrait of Gibraltarusgs.gov
2006-04-0605:103,342,8 km10 500 mStrait of Gibraltarusgs.gov

Rask praeityje įvykusius žemės drebėjimus netoli Marbelja, Andalūzija

Anksčiausia data  Paskutinė data 
 3.0 ir didesnis mastelis   4.0 ir didesnio masto   5.0 ir didesnio masto 

Marbelja, Andalūzija

Marbelja – miestas Andalūzijoje (pietų Ispanija), prie Viduržemio jūros, netoli Malagos. Svarbus pajūrio kurortas, į kurį atvyksta daug pasaulio turtuolių. Išlikusi arabų siena, yra bonzajų muziejus, šiuolaikinių graviūrų muziejus. Bajadilla ir Fontanilla papl..  ︎  Marbelja Vikipedijos puslapis

Pašto Kodai

Verslų procentinė dalis pagal Pašto Kodai – Marbelja
 Pašto Kodas 29601: 26,9 %
 Pašto Kodas 29602: 20,8 %
 Pašto Kodas 29660: 15,7 %
 Pašto Kodas 29603: 12,8 %
 Pašto Kodas 29600: 10,6 %
 Pašto Kodas 29604: 7,4 %
 Kita: 5,8 %

Apie mūsų duomenis

Šio puslapio duomenys įvertinti naudojant keletą viešai prieinamų įrankių ir šaltinių. Ji teikiama be garantijos ir joje gali būti netikslumų. Naudokite savo rizika. Čia rasite daugiau informacijos.