Įmonės vietovėje Talinas

Pramonės šakos

Verslo pasiskirstymas pagal pramonę
 Pirkiniai: 22,1 %
 Profesionalų Paslaugos: 13,9 %
 pramonė: 10,5 %
 Restoranai: 8,8 %
 Namų tvarkymas: 6,7 %
 Viešbučiai ir turizmas: 5,9 %
 Kita: 32,1 %
Pramonės aprašymasĮstaigų skaičiusVidutinis verslo amžiusVidutinis „Google“ įvertinimasVerslų 1 000 gyventojų
Automobilių remontas7744.52,1
Grožio salonai6294.41,7
Paskolas teikiančios kompanijos4434.31,2
Nekilnojamas turtas1.6454.34,4
Autobusai ir traukiniai4384.21,2
Kelionės ir keleivių vežimas6994.21,9
Krovinių/komercinis transportas4414.21,2
Pastatų statyba8104.12,2
Įrengimų didmeninė prekyba4484.51,2
Sveikata ir medicina4594.21,2
Finansininkai4904.51,3
Reklama ir rinkodara5834.61,6
Techninio montavimo paslaugos4954.41,3
Verslo valdymas9514.52,6
Barai, kavinės ir užeigos5174.31,4
Kavinės6374.41,7
Drabužių parduotuvės6844.31,8
Elektronikos parduotuvės80919,4 metų4.32,2
Kanceliarinės prekės ir raštinės reikmenys parduotuvės1.1474.43,1
Kiti pirkiniai5614.41,5
Ūkio prekių parduotuvės4594.41,2
Talinas, Harju apskritis savivaldybė159,2 kv. km
Gyventojų skaičius372.200
Vyrų populiacija167.116 (44,9 %)
Moterų populiacija205.085 (55,1 %)
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 1975 iki 2015 +9 580,1 %
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015 -1,9 %
Vidutinis amžius39,5
Vyrų vidutinis amžius35,8
Moterų vidutinis amžius42,6
Telefono Kodai60616263Daugiau
MikrorajonaiHaabersti, Kesklinn, Kristiine, Lasnamäe, Mustamäe, Nõmme, Pirita, Põhja-Tallinn
Vietos laikaspenktadienis 10:26
Laiko juostaRytų Europos vasaros laikas
oras26.1°C giedras dangus
Plat. ir ilg.59.43696° / 24.75353°
Pašto Kodai1000110101101111011310114Daugiau

Talinas, Harju apskritis – žemėlapis

Talinas, Harju apskritis gyventojų skaičius

Nuo 1975 iki 2015
Duomenys1975199020002015
Gyventojų skaičius3.845217.999379.367372.200
Gyventojų tankis24,2 / km²1.369 / km²2.382 / km²2.337 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Talinas gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015

1,9 % sumažėjimas nuo 2000 iki 2015
VietaKaita nuo 1975Kaita nuo 1990Kaita nuo 2000
Talinas, Harju apskritis+9 580,1 %+70,7 %-1,9 %
Harju apskritis+11 834,4 %+108,9 %+15,1 %
Estija-1,7 %-13,7 %-5,9 %
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Talinas, Harju apskritis amžiaus vidurkis

Amžiaus vidurkis: 39,5 metų
VietaVidutinis amžiusVidutinis amžius (moteris)Vidutinis amžius (vyras)
Talinas, Harju apskritis39,5 metų42,6 metų35,8 metų
Harju apskritis38,7 metų41,2 metų35,7 metų
Estija41,1 metų44,3 metų37,4 metų
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Talinas, Harju apskritis gyventojų medis

Gyventojai pagal amžių ir lytį
AmžiusVyrųMoterųIš viso
Iki 5 metų11.17710.84322.021
5-98.8518.32817.179
10-147.0586.63113.690
15-197.6647.76215.427
20-2414.53415.99430.528
25-2916.86817.59334.462
30-3415.33115.32530.656
35-3913.48313.73427.217
40-4411.64012.25623.896
45-4910.61812.29122.909
50-5410.65513.72524.380
55-599.99613.96523.962
60-648.76213.49422.257
65-695.6419.58715.229
70-746.66612.54119.208
75-794.0978.89112.989
80-842.8077.1829.989
85 plius1.2664.9446.211
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Talinas, Harju apskritis gyventojų tankis

Gyventojų tankis: 2.337 / km²
VietaGyventojų skaičiusplotasGyventojų tankis
Talinas, Harju apskritis372.200159,2 kv. km2.337 / km²
Harju apskritis579.2984 281,2 kv. km135,3 / km²
Estija1,3 milijonai45 265,4 kv. km28,6 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Talinas, Harju apskritis istorinis gyventojų skaičius

Spėjamas gyventojų skaičius nuo 1975 iki 2015
Sources:
1. JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid
2. CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
3. [Nuoroda] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.

Mikrorajonai

Verslo pasiskirstymas pagal rajoną – Talinas
 Kesklinn: 31,5 %
 Lasnamäe: 12,7 %
 Kristiine: 8,4 %
 Mustamäe: 8 %
 Põhja-Tallinn: 7,9 %
 Nõmme: 6,9 %
 Haabersti: 5,1 %
 Kita: 19,5 %

Vietovės Kodai

Procentinė dalis miesto (savivaldybės) kodų, kuriuos naudoja Talinas verslai
 Telefono Kodas 5: 58,3 %
 Telefono Kodas 65: 6,1 %
 Telefono Kodas 66: 6,1 %
 Telefono Kodas 64: 5,7 %
 Telefono Kodas 60: 5,2 %
 Kita: 18,5 %

Verslų pasiskirstymas pagal kainą – Talinas, Harju apskritis

 Nebrangus: 45,2 %
 vidutinis: 39,8 %
 brangus: 14,1 %
 Labai brangu: 0,9 %

Žmogaus raidos indeksas (HDI)

Statistinis sudėtinis gyvenimo trukmės, išsilavinimo ir pajamų vienam gyventojui indeksas.
Sources: [Link] Kummu, M., Taka, M. & Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Talinas, Harju apskritis išmetamo CO2 kiekis

Anglies dioksido (CO2) išmetimas vienam gyventojui tonomis per metus
VietaCO2 išmetimasIšmetamo CO2 kiekis vienam gyventojuiCO2 išmetimo intensyvumas
Talinas, Harju apskritis3 602 905 mt9,68 mt22 631 mt/km²
Harju apskritis5 859 909 mt10,1 mt1 368 mt/km²
Estija11 346 164 mt8,75 mt250,7 mt/km²
Sources: [Nuoroda] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a

Talinas, Harju apskritis išmetamo CO2 kiekis

2013 išmetamo CO2 kiekis (tonų per metus)3 602 905 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (tonos per metus) vienam gyventojui9,68 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (t/km² per metus)22 631 mt/km²

Naujausi netoliese įvykę žemės drebėjimai

3.0 ir didesnis mastelis
DataLaikasDidumasAtstumasGylisVietaNuoroda
1976-10-2501:394,566,4 km33 000 mEstoniausgs.gov

Talinas, Harju apskritis

Talinas – Estijos sostinė ir svarbiausias uostas, įsikūręs šalies šiaurėje, prie Baltijos jūros Suomių įlankos, 80 km į pietus nuo Helsinkio.   ︎  Talinas Vikipedijos puslapis

Apie mūsų duomenis

Šio puslapio duomenys įvertinti naudojant keletą viešai prieinamų įrankių ir šaltinių. Ji teikiama be garantijos ir joje gali būti netikslumų. Naudokite savo rizika. Čia rasite daugiau informacijos.