Įmonės vietovėje Noisas

Pramonės šakos

Verslo pasiskirstymas pagal pramonę
 Pirkiniai: 21,4 %
 Profesionalų Paslaugos: 16,2 %
 Medicinos: 9,4 %
 pramonė: 8,8 %
 Namų tvarkymas: 7,5 %
 Restoranai: 6,2 %
 Kita: 30,6 %
Pramonės aprašymasĮstaigų skaičiusVidutinis verslo amžiusVidutinis „Google“ įvertinimasVerslų 1 000 gyventojų
Automobilių remontas1844.11,7
Grožio salonai1884.41,8
Kirpyklos1554.41,5
Paskolas teikiančios kompanijos2823.52,6
Bakalėjos parduotuvės ir prekybos centrai1524.11,4
Bendri rangovai1584.21,5
Elektros sistemų įrengimas1414.31,3
Kiti statybos darbai1354.01,3
Nekilnojamas turtas2954.12,8
Vandentiekio montavimas ir remontas1054.11,0
Didmeninė prekyba1313.91,2
Įrengimų didmeninė prekyba1053.81,0
Stomatologai1304.21,2
Sveikata ir medicina8524.08,0
Advokatų ir teisininkų paslaugos1994.41,9
Architektai1244.01,2
Finansininkai1453.91,4
Reklama ir rinkodara1434.51,3
Techninio montavimo paslaugos1724.11,6
Verslo valdymas2243.42,1
Buitinė technika ir prekės1203.71,1
Drabužių parduotuvės3034.12,8
Elektronikos parduotuvės2534.12,4
Vaistinės ir narkotikų parduotuvės1074.01,0
Ūkio prekių parduotuvės1174.01,1
Noisas, Šiaurės Reinas-Vestfalija savivaldybė40,6 kv. km
Gyventojų skaičius106.570
Vyrų populiacija51.455 (48,3 %)
Moterų populiacija55.115 (51,7 %)
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 1975 iki 2015 -5,4 %
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015 -3,3 %
Vidutinis amžius45,4
Vyrų vidutinis amžius44,4
Moterų vidutinis amžius46,4
Telefono Kodai213121372182
MikrorajonaiAllerheiligen, Furth, Furth-Mitte, Grefrath, Grimlinghausen, Hoisten, Holzheim, Norf, Reuschenberg, Rosellen, Uedesheim, Weckhoven
Vietos laikastrečiadienis 02:33
Laiko juostaVidurio Europos vasaros laikas
oras21.8°C giedras dangus
Plat. ir ilg.51.19807° / 6.68504°
Pašto Kodai4146041462414644146641468Daugiau

Noisas, Šiaurės Reinas-Vestfalija – žemėlapis

Noisas, Šiaurės Reinas-Vestfalija gyventojų skaičius

Nuo 1975 iki 2015
Duomenys1975199020002015
Gyventojų skaičius112.617107.320110.228106.570
Gyventojų tankis2.776 / km²2.646 / km²2.717 / km²2.627 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Noisas gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015

3,3 % sumažėjimas nuo 2000 iki 2015
VietaKaita nuo 1975Kaita nuo 1990Kaita nuo 2000
Noisas, Šiaurės Reinas-Vestfalija-5,4 %-0,7 %-3,3 %
Šiaurės Reinas-Vestfalija+2,5 %+1,7 %-1,9 %
Vokietija+2,6 %+2,2 %-1,5 %
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Noisas, Šiaurės Reinas-Vestfalija amžiaus vidurkis

Amžiaus vidurkis: 45,4 metų
VietaVidutinis amžiusVidutinis amžius (moteris)Vidutinis amžius (vyras)
Noisas, Šiaurės Reinas-Vestfalija45,4 metų46,4 metų44,4 metų
Šiaurės Reinas-Vestfalija44,5 metų45,6 metų43,3 metų
Vokietija44,8 metų46 metai43,6 metų
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Noisas, Šiaurės Reinas-Vestfalija gyventojų medis

Gyventojai pagal amžių ir lytį
AmžiusVyrųMoterųIš viso
Iki 5 metų2.3332.0804.413
5-92.6172.3774.994
10-142.9122.7695.682
15-192.9232.7185.641
20-242.7522.6645.417
25-292.4422.8185.261
30-342.8123.0055.817
35-393.0043.2306.235
40-444.4634.5679.031
45-494.8774.9239.800
50-544.2714.2648.535
55-593.5223.7017.224
60-643.0153.4336.448
65-692.6373.0285.666
70-743.0773.5936.671
75-792.0342.5234.558
80-841.1931.8313.025
85 plius5701.5902.161
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Noisas, Šiaurės Reinas-Vestfalija gyventojų tankis

Gyventojų tankis: 2.627 / km²
VietaGyventojų skaičiusplotasGyventojų tankis
Noisas, Šiaurės Reinas-Vestfalija106.57040,6 kv. km2.627 / km²
Šiaurės Reinas-Vestfalija17,6 milijonų34 118,6 kv. km515,8 / km²
Vokietija80,7 milijonas358 179,8 kv. km225,2 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Mikrorajonai

Verslo pasiskirstymas pagal rajoną – Noisas
 Furth-Mitte: 18,9 %
 Norf: 10,5 %
 Reuschenberg: 9 %
 Grimlinghausen: 7,9 %
 Holzheim: 7,6 %
 Uedesheim: 6,3 %
 Rosellen: 5,9 %
 Weckhoven: 5 %
 Kita: 28,9 %

Vietovės Kodai

Procentinė dalis miesto (savivaldybės) kodų, kuriuos naudoja Noisas verslai
 Telefono Kodas 2131: 78,9 %
 Telefono Kodas 2137: 11,8 %
 Kita: 9,4 %

Verslų pasiskirstymas pagal kainą – Noisas, Šiaurės Reinas-Vestfalija

 Nebrangus: 71 %
 vidutinis: 23,9 %
 Labai brangu: 2,8 %
 brangus: 2,3 %

Žmogaus raidos indeksas (HDI)

Statistinis sudėtinis gyvenimo trukmės, išsilavinimo ir pajamų vienam gyventojui indeksas.
Sources: [Link] Kummu, M., Taka, M. & Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Noisas, Šiaurės Reinas-Vestfalija išmetamo CO2 kiekis

Anglies dioksido (CO2) išmetimas vienam gyventojui tonomis per metus
VietaCO2 išmetimasIšmetamo CO2 kiekis vienam gyventojuiCO2 išmetimo intensyvumas
Noisas, Šiaurės Reinas-Vestfalija1 147 604 mt10,8 mt28 296 mt/km²
Šiaurės Reinas-Vestfalija176 214 894 mt10 mt5 164 mt/km²
Vokietija755 339 039 mt9,36 mt2 108 mt/km²
Sources: [Nuoroda] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a

Noisas, Šiaurės Reinas-Vestfalija išmetamo CO2 kiekis

2013 išmetamo CO2 kiekis (tonų per metus)1 147 604 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (tonos per metus) vienam gyventojui10,8 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (t/km² per metus)28 296 mt/km²

Gamtinių pavojų rizika

Santykinė rizika iš 10
PotvynisAukšta (7)
Žemės drebėjimasŽema (2)
* Rizika, ypač susijusi su potvyniais ar nuošliaužomis, gali būti ne visame rajone.
Sources:
1. Dilley, M., R.S. Chen, U. Deichmann, A.L. Lerner-Lam, M. Arnold, J. Agwe, P. Buys, O. Kjekstad, B. Lyon, and G. Yetman. 2005. Natural Disaster Hotspots: A Global Risk Analysis. Washington, D.C.: World Bank. https://doi.org/10.1596/0-8213-5930-4.
2. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University. 2005. Global Earthquake Hazard Distribution - Peak Ground Acceleration. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4BZ63ZS.
3. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University. 2005. Global Flood Hazard Frequency and Distribution. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4668B3D.

Naujausi netoliese įvykę žemės drebėjimai

3.0 ir didesnis mastelis
DataLaikasDidumasAtstumasGylisVietaNuoroda
2009-07-2319:584,138 km5 000 mGermanyusgs.gov
2008-12-2505:533,236,3 km1 000 mGermanyusgs.gov
2008-11-2123:413,342,4 km1 000 mGermanyusgs.gov
2008-11-1212:563,429,6 km1 000 mGermanyusgs.gov
2008-09-1807:333,247 km1 000 mGermanyusgs.gov
2008-05-1302:553,338,7 km1 000 mGermanyusgs.gov
2008-05-0123:543,138,5 km1 000 mGermanyusgs.gov
2008-04-2305:103,137,9 km1 000 mGermanyusgs.gov
2008-03-1111:173,421,4 km10 000 mGermanyusgs.gov
2008-02-1703:073,629,7 km1 000 mGermanyusgs.gov

Rask praeityje įvykusius žemės drebėjimus netoli Noisas, Šiaurės Reinas-Vestfalija

Anksčiausia data  Paskutinė data 
 3.0 ir didesnis mastelis   4.0 ir didesnio masto   5.0 ir didesnio masto 

Noisas, Šiaurės Reinas-Vestfalija

Noisas (vok. Neuss) – miestas Vokietijos šiaurės vakaruose, Šiaurės Reino-Vestfalijos žemėje. 2006 metais mieste gyveno 152,6 tūkst. gyventojų.  ︎  Noisas Vikipedijos puslapis

Pašto Kodai

Verslų procentinė dalis pagal Pašto Kodai – Noisas
 Pašto Kodas 41460: 36,3 %
 Pašto Kodas 41464: 12,3 %
 Pašto Kodas 41462: 12,2 %
 Pašto Kodas 41468: 11,5 %
 Pašto Kodas 41469: 8,8 %
 Pašto Kodas 41472: 6,6 %
 Pašto Kodas 41466: 6,6 %
 Pašto Kodas 41470: 5,6 %
 Kita: 0,1 %

Apie mūsų duomenis

Šio puslapio duomenys įvertinti naudojant keletą viešai prieinamų įrankių ir šaltinių. Ji teikiama be garantijos ir joje gali būti netikslumų. Naudokite savo rizika. Čia rasite daugiau informacijos.