Įmonės vietovėje Halė

Pramonės šakos

Verslo pasiskirstymas pagal pramonę
 Pirkiniai: 17,4 %
 Profesionalų Paslaugos: 15,7 %
 Medicinos: 12,7 %
 pramonė: 7,4 %
 Namų tvarkymas: 6,3 %
 Restoranai: 5,8 %
 Kita: 34,7 %
Pramonės aprašymasĮstaigų skaičiusVidutinis „Google“ įvertinimasVerslų 1 000 gyventojų
Automobilių remontas2234.21,0
Grožio salonai2744.41,2
Kirpyklos1914.30,9
Paskolas teikiančios kompanijos3393.81,5
Bakalėjos parduotuvės ir prekybos centrai1704.00,8
Bendri rangovai2084.10,9
Elektros sistemų įrengimas1324.00,6
Nekilnojamas turtas4014.01,8
Kitos narystės organizacijos2404.31,1
Fizioterapija1254.30,6
Stomatologai2454.51,1
Sveikata ir medicina1.7174.07,8
Advokatų ir teisininkų paslaugos2964.41,3
Finansininkai1533.40,7
Specializuotas projektavimas1294.80,6
Techninio montavimo paslaugos1334.40,6
Teisė ir finansai1504.50,7
Verslo valdymas1583.80,7
Drabužių parduotuvės1464.20,7
Elektronikos parduotuvės2024.00,9
Vaistinės ir narkotikų parduotuvės1704.20,8
Ūkio prekių parduotuvės1234.00,6
Halė, Saksonija-Anhaltas savivaldybė79,5 kv. km
Gyventojų skaičius220.406
Vyrų populiacija104.688 (47,5 %)
Moterų populiacija115.719 (52,5 %)
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 1975 iki 2015 -1,8 %
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015 -4 %
Vidutinis amžius45,3
Vyrų vidutinis amžius43,2
Moterų vidutinis amžius47,2
Telefono Kodai345
MikrorajonaiMitte, Stadtbezirk Nord, Stadtbezirk Ost, Stadtbezirk Süd, Stadtbezirk West
Vietos laikastrečiadienis 06:00
Laiko juostaVidurio Europos žiemos laikas
oras4.6°C giedras dangus
Plat. ir ilg.51.5° / 12.0°
Pašto Kodai0610806110061120611406116Daugiau

Halė, Saksonija-Anhaltas – žemėlapis

Halė, Saksonija-Anhaltas gyventojų skaičius

Nuo 1975 iki 2015
Duomenys1975199020002015
Gyventojų skaičius224.339223.245229.507220.406
Gyventojų tankis2.821 / km²2.807 / km²2.886 / km²2.771 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Halė gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015

4 % sumažėjimas nuo 2000 iki 2015
VietaKaita nuo 1975Kaita nuo 1990Kaita nuo 2000
Halė, Saksonija-Anhaltas-1,8 %-1,3 %-4 %
Saksonija-Anhaltas-30,3 %-19,5 %-14,5 %
Vokietija+2,6 %+2,2 %-1,5 %
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Halė, Saksonija-Anhaltas amžiaus vidurkis

Amžiaus vidurkis: 45,3 metų
VietaVidutinis amžiusVidutinis amžius (moteris)Vidutinis amžius (vyras)
Halė, Saksonija-Anhaltas45,3 metų47,2 metų43,2 metų
Saksonija-Anhaltas48,5 metų50,4 metų46,6 metų
Vokietija44,8 metų46 metai43,6 metų
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Halė, Saksonija-Anhaltas gyventojų medis

Gyventojai pagal amžių ir lytį
AmžiusVyrųMoterųIš viso
Iki 5 metų4.7024.8259.528
5-94.1704.1188.288
10-143.6213.6597.280
15-193.1633.5596.723
20-248.37910.13318.512
25-299.0138.95617.969
30-347.7916.54114.332
35-396.4835.60512.088
40-447.8527.02914.882
45-498.1687.81815.987
50-547.1177.29114.409
55-597.2878.10015.387
60-645.8717.38213.254
65-696.7617.83214.593
70-746.6878.40615.093
75-794.0555.7449.800
80-842.3414.5276.869
85 plius1.2254.1965.422
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Halė, Saksonija-Anhaltas gyventojų tankis

Gyventojų tankis: 2.771 / km²
VietaGyventojų skaičiusplotasGyventojų tankis
Halė, Saksonija-Anhaltas220.40679,5 kv. km2.771 / km²
Saksonija-Anhaltas2,2 milijonai20 550,4 kv. km107,3 / km²
Vokietija80,7 milijonas358 179,8 kv. km225,2 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Mikrorajonai

Verslo pasiskirstymas pagal rajoną – Halė
 Mitte: 35,2 %
 Stadtbezirk Nord: 18,8 %
 Stadtbezirk West: 17,3 %
 Stadtbezirk Süd: 16,8 %
 Stadtbezirk Ost: 10,8 %
 Kita: 1,2 %

Verslų pasiskirstymas pagal kainą – Halė, Saksonija-Anhaltas

 Nebrangus: 66,1 %
 vidutinis: 25,9 %
 Labai brangu: 7,5 %
 brangus: 0,6 %

Žmogaus raidos indeksas (HDI)

Statistinis sudėtinis gyvenimo trukmės, išsilavinimo ir pajamų vienam gyventojui indeksas.
Sources: [Link] Kummu, M., Taka, M. & Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Halė, Saksonija-Anhaltas išmetamo CO2 kiekis

Anglies dioksido (CO2) išmetimas vienam gyventojui tonomis per metus
VietaCO2 išmetimasIšmetamo CO2 kiekis vienam gyventojuiCO2 išmetimo intensyvumas
Halė, Saksonija-Anhaltas2 043 998 mt9,27 mt25 706 mt/km²
Saksonija-Anhaltas20 564 700 mt9,33 mt1 000 mt/km²
Vokietija755 339 039 mt9,36 mt2 108 mt/km²
Sources: [Nuoroda] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a

Halė, Saksonija-Anhaltas išmetamo CO2 kiekis

2013 išmetamo CO2 kiekis (tonų per metus)2 043 998 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (tonos per metus) vienam gyventojui9,27 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (t/km² per metus)25 706 mt/km²

Gamtinių pavojų rizika

Santykinė rizika iš 10
PotvynisAukšta (7)
Žemės drebėjimasŽema (2)
* Rizika, ypač susijusi su potvyniais ar nuošliaužomis, gali būti ne visame rajone.
Sources:
1. Dilley, M., R.S. Chen, U. Deichmann, A.L. Lerner-Lam, M. Arnold, J. Agwe, P. Buys, O. Kjekstad, B. Lyon, and G. Yetman. 2005. Natural Disaster Hotspots: A Global Risk Analysis. Washington, D.C.: World Bank. https://doi.org/10.1596/0-8213-5930-4.
2. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University. 2005. Global Flood Hazard Frequency and Distribution. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4668B3D.
3. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University. 2005. Global Earthquake Hazard Distribution - Peak Ground Acceleration. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4BZ63ZS.

Naujausi netoliese įvykę žemės drebėjimai

3.0 ir didesnis mastelis
DataLaikasDidumasAtstumasGylisVietaNuoroda
2015-04-1523:383,311,2 km20 600 m1km NE of Grobers, Germanyusgs.gov
1996-09-1020:364,929,4 km10 000 mGermanyusgs.gov
1996-02-2506:233,148,9 km10 000 mGermanyusgs.gov

Halė, Saksonija-Anhaltas

Halė (oficialus pavadinimas Halė prie Zalės) – miestas Vokietijoje, Saksonijos-Anhalto žemėje. Išvystyta mašinų gamyba, chemijos, poligrafijos, siuvimo, maisto pramonė. Yra akademija. Morico pilis (Moritzburg, 1484–1503 m.), XIV–XVI a. bažnyčios. gimė:   ︎  Halė Vikipedijos puslapis

Pašto Kodai

Verslų procentinė dalis pagal Pašto Kodai – Halė
 Pašto Kodas 06108: 25 %
 Pašto Kodas 06114: 12 %
 Pašto Kodas 06110: 11,7 %
 Pašto Kodas 06112: 10,4 %
 Pašto Kodas 06120: 7,5 %
 Pašto Kodas 06118: 6,2 %
 Pašto Kodas 06132: 6,1 %
 Pašto Kodas 06116: 5,9 %
 Kita: 15,2 %

Apie mūsų duomenis

Šio puslapio duomenys įvertinti naudojant keletą viešai prieinamų įrankių ir šaltinių. Ji teikiama be garantijos ir joje gali būti netikslumų. Naudokite savo rizika. Čia rasite daugiau informacijos.