Įmonės vietovėje Diuseldorfas

Pramonės šakos

Verslo pasiskirstymas pagal pramonę
 Profesionalų Paslaugos: 18,2 %
 Pirkiniai: 18,2 %
 Medicinos: 9,3 %
 Restoranai: 8,6 %
 Namų tvarkymas: 7,4 %
 pramonė: 7 %
 Kita: 31,4 %
Pramonės aprašymasĮstaigų skaičiusVidutinis verslo amžiusVidutinis „Google“ įvertinimasVerslų 1 000 gyventojų
Automobilių remontas80322,4 metų4.21,4
Grožio salonai1.1764.42,0
Kirpyklos9484.31,6
Paskolas teikiančios kompanijos1.5633.82,7
Bakalėjos parduotuvės ir prekybos centrai7264.21,2
Bendri rangovai6724.21,2
Nekilnojamas turtas2.6954.24,6
Ligoninės6133.51,1
Stomatologai7894.61,4
Sveikata ir medicina4.8304.08,3
Advokatų ir teisininkų paslaugos1.6644.12,9
Architektai7854.21,3
Finansininkai8914.01,5
Reklama ir rinkodara1.25837,4 metų4.52,2
Specializuotas projektavimas6774.81,2
Verslo valdymas1.80033,7 metų4.33,1
Barai, kavinės ir užeigos7584.21,3
Drabužių parduotuvės1.2604.12,2
Elektronikos parduotuvės1.38729,6 metų4.22,4
Kanceliarinės prekės ir raštinės reikmenys parduotuvės95177,4 metų4.01,6
Diuseldorfas, Šiaurės Reinas-Vestfalija savivaldybė146 kv. km
Gyventojų skaičius583.349
Vyrų populiacija280.204 (48 %)
Moterų populiacija303.146 (52 %)
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 1975 iki 2015 +31,4 %
Gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015 +7,6 %
Vidutinis amžius43,3
Vyrų vidutinis amžius42,3
Moterų vidutinis amžius44,2
Telefono Kodai203211
MikrorajonaiStadtbezirk 1, Stadtbezirk 2, Stadtbezirk 3, Stadtbezirk 4, Stadtbezirk 5, Stadtbezirk 6, Stadtbezirk 7, Stadtbezirk 8, Stadtbezirk 9
Vietos laikastrečiadienis 17:23
Laiko juostaVidurio Europos vasaros laikas
oras24.4°C pavieniai debesys
"Facebook"Facebook profilis
Plat. ir ilg.51.22172° / 6.77616°
Pašto Kodai4021040211402124021340215Daugiau

Diuseldorfas, Šiaurės Reinas-Vestfalija – žemėlapis

Diuseldorfas, Šiaurės Reinas-Vestfalija gyventojų skaičius

Nuo 1975 iki 2015
Duomenys1975199020002015
Gyventojų skaičius443.806491.620541.981583.349
Gyventojų tankis3.039 / km²3.366 / km²3.711 / km²3.994 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Diuseldorfas gyventojų skaičiaus kaita nuo 2000 iki 2015

7,6 % padidėjimas nuo 2000 iki 2015
VietaKaita nuo 1975Kaita nuo 1990Kaita nuo 2000
Diuseldorfas, Šiaurės Reinas-Vestfalija+31,4 %+18,7 %+7,6 %
Šiaurės Reinas-Vestfalija+2,5 %+1,7 %-1,9 %
Vokietija+2,6 %+2,2 %-1,5 %
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Diuseldorfas, Šiaurės Reinas-Vestfalija amžiaus vidurkis

Amžiaus vidurkis: 43,3 metų
VietaVidutinis amžiusVidutinis amžius (moteris)Vidutinis amžius (vyras)
Diuseldorfas, Šiaurės Reinas-Vestfalija43,3 metų44,2 metų42,3 metų
Šiaurės Reinas-Vestfalija44,5 metų45,6 metų43,3 metų
Vokietija44,8 metų46 metai43,6 metų
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Diuseldorfas, Šiaurės Reinas-Vestfalija gyventojų medis

Gyventojai pagal amžių ir lytį
AmžiusVyrųMoterųIš viso
Iki 5 metų13.75113.10226.853
5-912.19511.55623.752
10-1411.96811.17523.143
15-1912.16611.61623.783
20-2414.07616.68830.765
25-2920.16223.37643.538
30-3422.28423.69945.983
35-3921.18821.19742.385
40-4426.19722.82249.020
45-4925.52722.70648.233
50-5420.31220.85241.164
55-5916.71518.37435.090
60-6415.04217.47532.518
65-6914.00216.04930.051
70-7415.40418.60534.010
75-799.85013.11022.961
80-846.09810.37616.475
85 plius3.26710.36713.635
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Diuseldorfas, Šiaurės Reinas-Vestfalija gyventojų tankis

Gyventojų tankis: 3.994 / km²
VietaGyventojų skaičiusplotasGyventojų tankis
Diuseldorfas, Šiaurės Reinas-Vestfalija583.349146 kv. km3.994 / km²
Šiaurės Reinas-Vestfalija17,6 milijonų34 118,6 kv. km515,8 / km²
Vokietija80,7 milijonas358 179,8 kv. km225,2 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Diuseldorfas, Šiaurės Reinas-Vestfalija istorinis ir numatomas gyventojų skaičius

Spėjamas gyventojų skaičius nuo 1500 iki 2100
Sources:
1. JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid
2. CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
3. [Nuoroda] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.

Mikrorajonai

Verslo pasiskirstymas pagal rajoną – Diuseldorfas
 Stadtbezirk 1: 26,3 %
 Stadtbezirk 3: 15,6 %
 Stadtbezirk 2: 8,7 %
 Stadtbezirk 4: 8,1 %
 Stadtbezirk 9: 7,1 %
 Stadtbezirk 6: 5,1 %
 Kita: 29,2 %

Verslų pasiskirstymas pagal kainą – Diuseldorfas, Šiaurės Reinas-Vestfalija

 Nebrangus: 57,1 %
 vidutinis: 27,3 %
 Labai brangu: 11,6 %
 brangus: 4 %

Žmogaus raidos indeksas (HDI)

Statistinis sudėtinis gyvenimo trukmės, išsilavinimo ir pajamų vienam gyventojui indeksas.
Sources: [Link] Kummu, M., Taka, M. & Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Diuseldorfas, Šiaurės Reinas-Vestfalija išmetamo CO2 kiekis

Anglies dioksido (CO2) išmetimas vienam gyventojui tonomis per metus
VietaCO2 išmetimasIšmetamo CO2 kiekis vienam gyventojuiCO2 išmetimo intensyvumas
Diuseldorfas, Šiaurės Reinas-Vestfalija6 416 333 mt11 mt43 939 mt/km²
Šiaurės Reinas-Vestfalija176 214 894 mt10 mt5 164 mt/km²
Vokietija755 339 039 mt9,36 mt2 108 mt/km²
Sources: [Nuoroda] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a

Diuseldorfas, Šiaurės Reinas-Vestfalija išmetamo CO2 kiekis

2013 išmetamo CO2 kiekis (tonų per metus)6 416 333 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (tonos per metus) vienam gyventojui11 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (t/km² per metus)43 939 mt/km²

Gamtinių pavojų rizika

Santykinė rizika iš 10
PotvynisAukšta (7)
Žemės drebėjimasŽema (2)
* Rizika, ypač susijusi su potvyniais ar nuošliaužomis, gali būti ne visame rajone.
Sources:
1. Dilley, M., R.S. Chen, U. Deichmann, A.L. Lerner-Lam, M. Arnold, J. Agwe, P. Buys, O. Kjekstad, B. Lyon, and G. Yetman. 2005. Natural Disaster Hotspots: A Global Risk Analysis. Washington, D.C.: World Bank. https://doi.org/10.1596/0-8213-5930-4.
2. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University. 2005. Global Flood Hazard Frequency and Distribution. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4668B3D.
3. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University. 2005. Global Earthquake Hazard Distribution - Peak Ground Acceleration. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4BZ63ZS.

Naujausi netoliese įvykę žemės drebėjimai

3.0 ir didesnis mastelis
DataLaikasDidumasAtstumasGylisVietaNuoroda
2009-07-2319:584,138,1 km5 000 mGermanyusgs.gov
2008-12-2505:533,234,4 km1 000 mGermanyusgs.gov
2008-11-2123:413,338,4 km1 000 mGermanyusgs.gov
2008-11-1212:563,428,8 km1 000 mGermanyusgs.gov
2008-09-1807:333,246 km1 000 mGermanyusgs.gov
2008-05-1302:553,338,6 km1 000 mGermanyusgs.gov
2008-05-0123:543,137,7 km1 000 mGermanyusgs.gov
2008-04-2305:103,137,1 km1 000 mGermanyusgs.gov
2008-03-1111:173,423,6 km10 000 mGermanyusgs.gov
2008-02-1703:073,629,2 km1 000 mGermanyusgs.gov

Rask praeityje įvykusius žemės drebėjimus netoli Diuseldorfas, Šiaurės Reinas-Vestfalija

Anksčiausia data  Paskutinė data 
 3.0 ir didesnis mastelis   4.0 ir didesnio masto   5.0 ir didesnio masto 

Diuseldorfas, Šiaurės Reinas-Vestfalija

Diuseldorfas – Vokietijos miestas, Šiaurės Reino-Vestfalijos žemės sostinė, išsidėstęs Žemutinio Reino lygumo viduryje, didžiąja dalimi dešiniajame Reino krante, kur į vieną iš Reino atšakų įteka Diuselio upelis, kuris ir davė miestui vardą. Kairiame Reino kra..  ︎  Diuseldorfas Vikipedijos puslapis

Apie mūsų duomenis

Šio puslapio duomenys įvertinti naudojant keletą viešai prieinamų įrankių ir šaltinių. Ji teikiama be garantijos ir joje gali būti netikslumų. Naudokite savo rizika. Čia rasite daugiau informacijos.