Įmonės dėl Cybo

Cybo taškai

Yra daug veiksnių, į kuriuos mes atsižvelgiame, nustatant įmonės kokybės įrašą esantį Cybo. Toliau aprašoma, ko mes ieškome.

  • Atsiliepimai: Skaičius ir vidutiniai atsiliepimai apie įmonę Cybo.
  • Pretenzijos: Buvo įmonė ar nebuvo pareikalauta savininko arba atstovo.
  • Duomenų kokybė: Kiek įmonės įrašąs yra užbaigtas.
  • Šviežumas: Prieš kiek laiko įmonė buvo atnaujinta arba peržiūrėta.

Mūsų reitingą algoritmas nuolat keičiasi, todėl Nesijaudinkite, jei rezultatai kaita. Jei manote, kad jūsų verslas yra nepakankamai atstovaujama nedvejodami susisiekite su mumis ir mes galime pažvelgti į jį. Jei yra koks nors būdas ją pagerinti, mes norime žinoti.


Įrašyta Verslas

+ Pridėkite Įmonę

Mes siekiame būti ne tik didžiausia duomenų bazė pasaulyje verslo informacija, bet ir pats tiksliausias ir užtikrinti geriausią patirtį ieškant verslą internete. Tai dėl šios priežasties, kad mes darome tai lengva, kad žmonės galėtų sąrašą savo įmones Cybo.

Niekur kitur bus jūsų verslas gauti poveikio rūšies ji gali gauti iš Cybo.


Redagavimas Verslas

Įmonės nuolat kinta. Ar tai fizinis adreso pakeitimo, naujos telefono numerį, arba tiesiog pridedant "Facebook" puslapyje. Mes lengvai atnaujinkite verslo informacijos.

Kai dėl atskirų verslo puslapį, tiesiog spustelėkite piktogramą "Redaguoti", kaip nurodyta pirmiau.


Tvirtinimas verslą

Kartu su pridėjimą arba redagavimą verslą Cybo, mes leidžiame žmonėms reikalauti savo verslo įrašą, jei ji jau egzistuoja. Tai daroma siekiant pasiūlyti šiek tiek daugiau kontrolės sąrašą ir jo informacija.

Vartotojai vis dar leidžiama redaguoti teigė verslą, tol, kol už atitinkamą įrašą apie neužrakintos iš keitimus.

Jei kas nors pareiškė apie Cybo verslą, kuris priklauso jums, mes suteikiame Jums galimybę ginčyti šį teiginį ir ji bus peržiūrima mūsų. Šiuo metu apriboti įrašų galite reikalauti skaičių. Jei jums reikia, kad būtų galima reikalauti daugiau objektų, prašome susisiekti su mumis.

Vartotojai, kurie tvirtino, įmonių sąrašą gali užrakinti jį. Tai leidžia, kad kiti vartotojai negali keisti informacijos apie aukcioną. Mes rekomenduojame jums padaryti tik tuo atveju, jei žmonės bando gadinamas ar iškreipti savo sąrašą.


Žymėjimas Verslo

Pažymėtas įmonėms bus rodomi jūsų profilyje po to, kai užsiregistruoti sąskaitą čia Cybo. Šiuo būdu jūs galite sekti savo mėgstamų vietų!


Cybo Vartotojo abonemento

PrisijungtiUžsiregistruoti

Norint atlikti kai kuriuos veiksmus, aprašytus šiame puslapyje, mes reikalaujame, kad jums užsiregistruoti pas mus. Bet nesijaudinkite, jis yra greitas ir paprastas.

Laikytis aukščiau nurodytų nuorodų Norėdamos užsiregistruoti ir prisijungti prie savo sąskaitos Cybo šiandien.

Jei pastebėjote vartotojo šiukšlės, gulėti, niokojimu ar kitaip yra netinkama bet kokiu būdu, pažymėkite,. Tai galite padaryti iš savo profilio puslapyje. Mes peržiūrėsime vartotoją ir atitinkamai veikti.
Ačiū, kad domitės Cybo.

  
 

Sekite mus, kad sužinotumėte apie naujausius pasikeitimus mūsų svetainėje.